TEMPban

Tutaj możesz odwołać się od niesłusznego Twoim zdaniem bana.
blaski
Posty: 25
Rejestracja: 6 kwie 2010, o 09:35

TEMPban

Post autor: blaski » 10 kwie 2010, o 09:08

Witam jak nadmieniłem w tytule wczoraj (tj. 9.04.10 ) dostałem tempbana . Przytocze całą sytuacje wyszedłem z gry o godzinie ok. 18.30 bez żadnych kicków ani banów , żaden z administratorów niemiał od mnie zastrzeżen ostatnią mapą na jakiej grałem był bloc niekampiłem , nie przeklinałem ani nie czitowałem wróciłem o 19.10 i niemogłem dostaćsięna serwer #1 z komunikatem że dostałem tempbana była również jeszcze jedna sytuacja na mapie vocant dostałem kicka za kampienie ... w czase gdy zostało kilka sek. do wczytana następnej mapy więc jak mogłem kampić jak nikt niegrał w tym momencie juz ?? . Bardzo bym prosił o wyjaśnienie tych sytuacji bo niemam zamiaru ponosić konsekwencji za cos czego niezrobiłem . Jbc teraz już moge wejść na serwer .

Pozdrawiam blaski .

Awatar użytkownika
Fers!
Posty: 112
Rejestracja: 7 lut 2010, o 13:34

Re: TEMPban

Post autor: Fers! » 10 kwie 2010, o 09:11

Co do tempa, masz orginala? Pewnie nie więc tempa dostać mógł ktoś inny o takim samym kluczu GUID jak Ty. Co do kicka to często ja gdy pod koniec mapy widzę campera to nie patrze, ze jest już tabela tylko go wywalam. Może to byłeś Ty ale na Vacancie ostatnio nikogo nie kickowałem.

blaski
Posty: 25
Rejestracja: 6 kwie 2010, o 09:35

Re: TEMPban

Post autor: blaski » 10 kwie 2010, o 09:24

Nie niemam org i masz racje mozliwe ze ktos inny dostał bana a co do kicka to na vocant nie o cb mi chodziło ale thx za wyjaśnienie z tym banem :) .

Zablokowany