Prośba o zniesienie BANA

Tutaj możesz odwołać się od niesłusznego Twoim zdaniem bana.
kwA|Zar
Posty: 7
Rejestracja: 4 sie 2012, o 20:37

Prośba o zniesienie BANA

Post autor: kwA|Zar » 4 sie 2012, o 20:51

Wiem że campurzyłem ale proszę o zmoianę
decyzji!!! Z uwagi na ponad roczną znajomość i fakt, żę campę skuteczniej ukarać kickem lub teporal BAN. Ja sie szybko uczę i obiecuję poprawę w tej że materii:)
Pozdrawiam zajawkowiczów Yen.

Awatar użytkownika
HaRtIrKaT
Posty: 22
Rejestracja: 19 lip 2010, o 20:27

Re: Prośba o zniesienie BANA

Post autor: HaRtIrKaT » 4 sie 2012, o 21:17

Widzę, że doigrałeś się stary. Cieszy mnie to bardzo i nie dziwi, bo ciężki masz przekaz. Gram na #1 ponad 500 godzin i nikt nie zepsuł mi tyle razy nerwów co ty. Mam nadzieje, ze Maciej nie zmieni zdania.

<MIHAU>T*H*C*
Posty: 109
Rejestracja: 6 lip 2010, o 19:03

Re: Prośba o zniesienie BANA

Post autor: <MIHAU>T*H*C* » 4 sie 2012, o 22:00

I ja apeluję o pozostawienie, a nawet przedłużenie tego bana 4ever ;]
kwA|Zar pisze:Ja sie szybko uczę i obiecuję poprawę w tej że materii:)
Grałeś jak jeszcze nie miałem uprawnień na jedynce, a od tego czasu już trochę minęło. Grasz nadal w ten sam sposób... najłatwiejsza i wyrzucająca najwięcej pocisków broń i siedzenie w jednym miejscu. Więc nie mów prosze, że szybko sie uczysz bo przeczysz sam sobie.
kwA|Zar pisze: teporal BAN
wtf?!

Awatar użytkownika
Maciej89
Administrator
Posty: 427
Rejestracja: 4 lut 2010, o 23:49

Re: Prośba o zniesienie BANA

Post autor: Maciej89 » 4 sie 2012, o 22:15

Masz pecha, gdyby chodziło tylko o kampe to może bym się zastanowił, ale Twoje podejście pt "jak nie ma admina to wszystko mi wolno" dyskwalifikuje Twoją prośbę. Pozostawienie tego bana będzię nauczką dla innych cwaniaków którzy myślą, że brak admina to zielone światło do łamania regulaminu.

kwA|Zar
Posty: 7
Rejestracja: 4 sie 2012, o 20:37

Re: Prośba o zniesienie BANA

Post autor: kwA|Zar » 4 sie 2012, o 23:06

No to klasyczny chuj wam w dupsk psie kutasy i tak sie zobaczymy ale nikt się nie dowie kto ja jestem hahaha tylkoże dalej będę scorować wasze jebane dziewicze dupska :) Mihau i Maciuś noobki kwadratowe i ten harikririrodo... coś tam hahah LOLKI jak długo można czekać na bana !!!!

Awatar użytkownika
HaRtIrKaT
Posty: 22
Rejestracja: 19 lip 2010, o 20:27

Re: Prośba o zniesienie BANA

Post autor: HaRtIrKaT » 4 sie 2012, o 23:23

Brak mi słów ....

kwA|Zar
Posty: 7
Rejestracja: 4 sie 2012, o 20:37

Re: Prośba o zniesienie BANA

Post autor: kwA|Zar » 4 sie 2012, o 23:46

bo wiele nie znasz

Awatar użytkownika
Dante
Posty: 174
Rejestracja: 5 sty 2011, o 14:45

Re: Prośba o zniesienie BANA

Post autor: Dante » 5 sie 2012, o 10:16

Niepojęte jest to gdzie i dlaczego rodzą się takie prymitywne stworzenia, a jeszcze bardziej niepojętym jest to , że ledwo zdążyły odzwyczaić się od mleka matki, a już tak potrafią kłapać ozorem....

Awatar użytkownika
Maciej89
Administrator
Posty: 427
Rejestracja: 4 lut 2010, o 23:49

Re: Prośba o zniesienie BANA

Post autor: Maciej89 » 5 sie 2012, o 10:24

No cóż, Twoj aktualne zachowanie pokazuje jedynie że była to słuszna decyzja i że miałem 100% racji nazywając Cię cwaniaczkiem. Najpierw się ładujesz w dupe bez mydła a potem chamstwo 101% :)
Muszę Cię jednak mistrzu zmartwić jak myślisz, że zmianą klucza cokolwiek zdziałasz. Widzę, że jesteś z Pucka i choćbym miał zbanować wszystkie IP z tej miejscowości to więcej się nie zobaczymy.

A tu pokaz wazeliny w wykonaniu tego Pana jaką otrzymałem na PW:
kwA|Zar pisze:Cześć Macieju. Dzis dostałem banisko na zawsze. Czy uważasz, że to słuszna decyzja? Campa oczywiście ale czy to jest końeczne aby wygnać mnie na zawsze??? Przepraszam za takie zachowanie. Szanuje wasz serwer i bardzo lubię tam agrać. Tylko czasmni mnie ponosi Jeśli wiesz co mam na myśli. Wiesz, że posiadam jakieś umiejętności. Niech za moją prośbą stanie fakt,że nigdy nie cheatowałem na waszym serwie. Tak go nie skalałem!!! Więc przemyśl to jeszcze proszę Cię bardzo!!! Jezeli okarzesz się łaskawy to obiecuję większe starania aby utrzymać wyższy poziom z mojej strony:)
PS : Ostatnio rozmawialiśmy o tym, że coraz mniej jest graczy na waszym serwie (pamiętasz). Sam osobiście reklamuję ten serwer jako bardzo dobry i pilnowany przez wyrozumiałych Adminów. Więc jeszcze raz proszę Cię o zmianę decyzji. Wiem, że są sposoby na zmiane IP i cd-kay wiem coś o tym ale chce być szczery i uczciwy względem was wszystkich !!!
Pozdrawiam!!!!

kwA|Zar
Posty: 7
Rejestracja: 4 sie 2012, o 20:37

Re: Prośba o zniesienie BANA

Post autor: kwA|Zar » 5 sie 2012, o 11:20

hahahahah jake wielkie LoL z jakeigo Pucka hahah!!!!!!!! OK niech bedzie. Słyszełeś o internecie mobilnym ahaha????????? A ja nie pisałem tylko o cd-kay ale o IP changerge!!! A po za tym już dziś grałem nie wiesz czy wiesz??? Hahahah!!!!!!!!!!!!!!!!! LoLki dalej bede jebać wasze suche i głupie dupska jak zawsze!!!

ODPOWIEDZ