ban ?

Tutaj możesz odwołać się od niesłusznego Twoim zdaniem bana.
lojek
Posty: 4
Rejestracja: 3 lis 2010, o 16:35

ban ?

Post autor: lojek » 3 lis 2010, o 16:38

a więc dzisiaj grałem na waszym serwerze gram już na nim od dawna tylko na innym nicku. teraz jest to nick ' a6w ; oo mialem dobre staty uzywalem uavu zeby skanowac itp a dareq zbanowal mnie za multichack. :lol: :lol: :lol: nigdy nei mialem cheatów.uważam ze granie na nich granei jest bez sensu... wystarczy dobrze uzywac uavu. odbanujcie mnie i wtedy bedziecie mogli mnie sprawdzic.dziwne ze gdy pb bylo wlaczone nie mialem z nim zadnych problemow i gralem normalnie. nie wiem czemu mnie dareq zbanowal. chyba podjal pochopna decyzje po kilku skanowaniach go...

Awatar użytkownika
DareQ**
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2010, o 22:20

Re: ban ?

Post autor: DareQ** » 3 lis 2010, o 20:28

nie tylko ja stwierdzilem iz jedziesz na jakis wspomagaczasz wiec cos w tym bylo nie sadzisz?

Crux
Posty: 2
Rejestracja: 3 lis 2010, o 20:32

Re: ban ?

Post autor: Crux » 3 lis 2010, o 20:36

Ja dzisiaj podobnie zostalem zbanowany tyle ze za WH, mimo ze nie gram na cheatach i grac na nich nie bede, no coz tak bywa.

lojek
Posty: 4
Rejestracja: 3 lis 2010, o 16:35

Re: ban ?

Post autor: lojek » 4 lis 2010, o 15:47

no naprawde nic nie mam moj styl gry moj skill uav chyba po to jest zeby z niego korzystac wiec...w czym problem trzeba bylo najpierw wejsc na widza a nie. wg mnie crux nic nie ma . było juz kilka takich przypadkow ze dareg banowal nieslusznie...

Awatar użytkownika
Renfri
Posty: 18
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 22:14

Re: ban ?

Post autor: Renfri » 4 lis 2010, o 16:15

Co do banów DareQ to bym się zgodził, miałem ciut lepsze staty od DareQ to na bank coś mam? Że skanuje to od razu mam wh? I to był jeszcze killhause gdzie każdy chyba sypie skany O.o. A do Crux'a to wydaje mi się że ban był słuszny, ostatnio nabieram coraz to większych wątpliwości co do jego uczciwości podczas gry...

lojek
Posty: 4
Rejestracja: 3 lis 2010, o 16:35

Re: ban ?

Post autor: lojek » 4 lis 2010, o 16:48

moze cos ma moze nie nie chce pochopnie go osadzac tak jak mnie osadzono bo dawno nie widzialem jak gra... mam nadzieje ze ktos z clanu yen z laski swej tu jeszcze napisze

Fredjii
Administrator
Posty: 285
Rejestracja: 5 lut 2010, o 22:04

Re: ban ?

Post autor: Fredjii » 4 lis 2010, o 20:12

To może ja się wypowiem, już któryś raz z kolei. Gdy nie ma PB na serwerze to bardzo ciężko określić, kto naprawdę dobrze gra, kto ma dużego farta, a kto z kolei używa wspomagaczy. Niedługo na serwerze #1 zostanie włączone PB. W związku z tym cała lista banów zostanie wyczyszczona. Proponuje więc poczekać.

Crux
Posty: 2
Rejestracja: 3 lis 2010, o 20:32

Re: ban ?

Post autor: Crux » 4 lis 2010, o 20:35

Renfri widze ze masz watpliwosci do do uczciwosci mojej gry, no dobra kazdy moze miec swoje zdanie. Ja nie uzywam zadnych wspomagaczy. Fakt, ciezko udowodnic to samym gadaniem, ale tak jak juz napisalem nigdy nie uzywalem i uzywac cheatow nie bede, bo krotko mowiac gra jest do dupy.

lojek
Posty: 4
Rejestracja: 3 lis 2010, o 16:35

Re: ban ?

Post autor: lojek » 4 lis 2010, o 21:05

No i wypowiedz Fredjii'ego mi sie podoba wczesniej gdy bylo pb na serwie nie mialem z nim problemow wiec jestem jak najbardziej za jego wlaczeniem. ;)

ODPOWIEDZ