Ban...

Tutaj możesz odwołać się od niesłusznego Twoim zdaniem bana.
Awatar użytkownika
Renfri
Posty: 18
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 22:14

Ban...

Post autor: Renfri » 18 wrz 2010, o 22:26

Witam

Dziś zostałem zbanowany za PONOĆ posiadane wh przez DareQ** ... Nigdy nie posiadałem wh ani podobnego oprogramowania wspomagającego nielegalnie rozgrywkę... domyślam się że mój styl gry wydaje się w niektórych momentach podejrzany i dziwny... ale tak gram O.o to mój styl i skill :x ... proszę o zawieszenie
bana...

Awatar użytkownika
DareQ**
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2010, o 22:20

Re: Ban...

Post autor: DareQ** » 22 wrz 2010, o 08:14

Skoro twierdzisz ze to Twój styl gry, to powinien Ci się nasunąć wniosek iż jest on niezbyt dobry pod względem podejrzeń o używanie cheatów. Bana może zdjąć tylko Maciej jeżeli uzna że ban był niepotrzebny, jednak jego ostatnio nie ma.

Awatar użytkownika
Renfri
Posty: 18
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 22:14

Re: Ban...

Post autor: Renfri » 22 wrz 2010, o 14:07

Liczy się to aby mieć jak najlepszy wynik i dobrze się bawić... a nie przejmować się oskarżeniami innych graczy... Tylko na tej mapie na której dostałem bana (Killhause) tak bezczelnie skanuje :D bo to dość mała mapa i łatwo jest przewidzieć gdzie będzie przeciwnik... 8-)

Awatar użytkownika
kampi72
Posty: 11
Rejestracja: 28 lip 2010, o 20:34

Re: Ban...

Post autor: kampi72 » 25 wrz 2010, o 04:49

Witam! Cóż nie było mnie przy tej sytuacji, ale zgadzam się z Renfri, też gram "for fun" i gram tak jak mi się podoba, nie zależnie czy ktoś mnie wyzywa od cheaterów itp. ...ale niestety tutaj występuje to dość często gdy wchodzą gracze którzy krótko grają w cod-a 4, na mapach znam bardzo dużo miejsc gdzie mogę pakować przez ściany i polegam też dosyć na słuchu bo używam słuchawek dlatego nawet nie wiem czy z boku mam ścianę po prostu ze słuchu szybko się odwracam i w nią strzelam, ale oczywiście zaraz ze mam wh ktoś wyskoczy xD

ODPOWIEDZ