Ban?? za co??

Tutaj możesz odwołać się od niesłusznego Twoim zdaniem bana.
kszys96
Posty: 3
Rejestracja: 7 wrz 2010, o 19:09

Ban?? za co??

Post autor: kszys96 » 7 wrz 2010, o 19:29

Otóż dostałem bana od YEN|PedoBeaR
1.Nie wiem za co dostałem tegoż bana gdyż na ban liście są jakieś dziwne znaki i nie wiem co pisze więc. Wytłumaczcie za co ban.
2.Chciałbym prosić o odbanowanie mnie gdyż wasz serwer jest moim ulubionym, a ja na nim nigdy nie używałem haków ani nie campiłem , może przekleństwa z mojej strony zdarzały się nie często ale tym chyba na permanently banned nie zasługuje.
Proszę o szybką odp. (najlepiej jeszcze dziś)

Awatar użytkownika
Qbcia
Posty: 48
Rejestracja: 17 lut 2010, o 19:43

Re: Ban?? za co??

Post autor: Qbcia » 7 wrz 2010, o 22:26

a ja na nim nigdy nie używałem haków
no cóż a dziś na serwerze mówiłeś coś innego...

kszys96
Posty: 3
Rejestracja: 7 wrz 2010, o 19:09

Re: Ban?? za co??

Post autor: kszys96 » 9 wrz 2010, o 14:45

Po pierwsze to chciałem napisać że nigdy wcześniej nie używałem hacka mój bład
A po drugie ,właśnie MÓWIŁEM.Czy za to że powiedziałem ze mam hacki ban jest słuszny?
Oczywiście przyznaje się że używałem hacka. Ale z hackem na serwerze byłem jakieś 30 sek może i tylko po to na nim wszedłem bo chciałem pokazać użytkownikom serwera pokazać że na serwer z pb można wejść z hackie. Nawet przed wejściem sie spytałem czy wejść i pokazać .odpowiedzią z ich strony było tak wszedłem pokazałem tym co mialem pokazać i wyszedłem. A gdy z powrotem przyszedłem na serw już bez hacka ci co chcieli żebym im pokazał po wejściu admina ,pisali w takim oto stylu zbanujcie go ,ma hacki ci sami. A gdy napisałem jak już adm był na serwie chcieliście to wam pokazałem ze da się hackowac po czym dostałem bana.
Więc jeszcze raz prosze odbanujcie mnie!!!

<MIHAU>T*H*C*
Posty: 109
Rejestracja: 6 lip 2010, o 19:03

Re: Ban?? za co??

Post autor: <MIHAU>T*H*C* » 9 wrz 2010, o 15:14

chciałeś pokazać że kozak jesteś, że haxy masz? to teraz cierp, bo cholera cie wie czy dalej masz te haki czy już je wyłączyłeś...

Awatar użytkownika
kampi72
Posty: 11
Rejestracja: 28 lip 2010, o 20:34

Re: Ban?? za co??

Post autor: kampi72 » 9 wrz 2010, o 15:31

<MIHAU>T*H*C* pisze:chciałeś pokazać że kozak jesteś, że haxy masz? to teraz cierp, bo cholera cie wie czy dalej masz te haki czy już je wyłączyłeś...
cóż zgadzam się, następnym razem nie pokazuj i niech to będzie nauczka na przyszłość ;p

kszys96
Posty: 3
Rejestracja: 7 wrz 2010, o 19:09

Re: Ban?? za co??

Post autor: kszys96 » 9 wrz 2010, o 20:25

ja nie chciałem pokazać co umiem, bo jak można chwalić ze gra się na hackach
było tak na serw przyszedł gracz z wh i mówiłem ze ma wh a inni jak może miec wh jak na serwerze jest pb wiec uświadomiłem to tylko im.
Na pewno kampi72 grałem dużo wiecej niz ty na tym serwerze.
Lubie Yen bo gdy oni graja to graja na serwerze tez dobrzy gracze ,bo słabi odrazu wychodza i sie dobrze gra na pewno lepiej niz z noobami co jak sie wejdzie na noobski serwer masz po 10 kill streak i cie zaraz za cheaty oskarżają.Mam chociaż jakieś wyzwanie.
Więc odbanujcie mnie Yen !!!!

tarrantul
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2010, o 00:05

Re: Ban?? za co??

Post autor: tarrantul » 9 wrz 2010, o 21:34

hlehle.. ale typ... DIE.... :evil:

Awatar użytkownika
kampi72
Posty: 11
Rejestracja: 28 lip 2010, o 20:34

Re: Ban?? za co??

Post autor: kampi72 » 12 wrz 2010, o 20:58

powiem tak, nie raz już byłem oskarżany o cheatowanie tylko dlatego że miałem dobry score, ale po prostu się tym nie przejmowałem, bo po co mam się z dziećmi kłócić i wyzywać, gram dla rozrywki, gra nie jest jakąś nieodzowną częścią mojego życia że muszę i tyle, a jakbym dostał bana to by tylko świadczyło o zachowaniu admina i graczy w takiej sytuacji, a co za tym idzie zmiana serwera, oczywiście bez urazy gracze z Yen-u, nie sugeruje że miało coś takiego miejsce, póki co nie miałem takiej sytuacji na tym serwerze i mam nadzieje że nie będę miał

Awatar użytkownika
The Motivator
Posty: 69
Rejestracja: 5 lut 2010, o 21:49

Re: Ban?? za co??

Post autor: The Motivator » 12 wrz 2010, o 21:08

Mala uwaga YEN ma byc z duzych liter ;p
Tyle ode mnie

ODPOWIEDZ