Perm Ban - Prośba o odbanowanie

Tutaj możesz odwołać się od niesłusznego Twoim zdaniem bana.
Awatar użytkownika
ninja.(nw)
Posty: 3
Rejestracja: 27 lip 2010, o 15:18

Perm Ban - Prośba o odbanowanie

Post autor: ninja.(nw) » 31 lip 2010, o 09:28

Witam serdecznie. Na początku chciałbym pozdrowić całą ekipę Yen Clan. Sprawa przedstawia się tak. Otóż kilka dobrych dni temu grałem na Waszym serwerze. Serwer od razu mi się spodobał i postanowiłem sobie grać częściej. Niestety któregoś dnia (daty dokładnie nie pamiętam) ktoś posądził mnie o czit wh. Nie mam styczności z jakimikolwiek czitami i nigdy nie miałem. W cod gram w multi od kiedy wyszła pierwsza część i grałem w każdą. Nie jestem wybitnym graczem chociaż swoje lata już mam i coś tam potrafię. W tym felernym dniu wszystko działo się na bardzo małej mapie gdzie były hangary - nie wiem czy kojarzycie ale chodzi o fakt, że była to mała mapa gdzie szybko zacząłem nabijać fragi. Ktoś się zezłościł i poszło głosowanie ku mojemu zaskoczeniu czy ninja powinien otrzymać perm bana. Rozumiem iż udostępniacie głosowanie dla graczy - fajna sprawa aczkolwiek bany powinien przyznawać admin bądź ktoś z ekipy, nie zwykły gracz, któremu coś się nie spodoba i zapoda głosowanie. wh i inne czity zawsze ostro tępie i na Waszym serwerze też to robiłem. W związku z powyższym proszę o odbanowanie mojego adresu Ip i umożliwienie mi gry na Waszych serwerach - może być na okres próbny ponieważ nie używam, nie używałem żadnych dopalaczy do Call of duty. pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

tarrantul
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2010, o 00:05

Re: Perm Ban - Prośba o odbanowanie

Post autor: tarrantul » 31 lip 2010, o 11:03

faktycznie mozliwosc rozdawania banow przez byle gracza jest uciazliwa, co juz nam odbilo sie czkawka przy okazji gry z panem v i n c e'... ze swojej stron dodac moge, ze gralem z ninja i raczej nie podejrzewalbym go o 'sztuczki'. ale bylem dzis na serwie i chcieli glosowaniem usunac kogos za tube i sie nie dalo... moze nie ma juz tej funkcji? dobrze by bylo..

Fredjii
Administrator
Posty: 285
Rejestracja: 5 lut 2010, o 22:04

Re: Perm Ban - Prośba o odbanowanie

Post autor: Fredjii » 31 lip 2010, o 12:46

Podaj dokładny nick pod jakim grałeś i jeśli wiesz jak sprawdzić to swój GUID. Niestety wynikły problemy z tą nową możliwością głosowania i takie rzeczy wynikają. Nie kojarzę Cię z gry na serwerze, więc raczej problemów nie sprawiałeś, a to dobrze. Myślę, że ban będzie zdjęty.

Awatar użytkownika
ninja.(nw)
Posty: 3
Rejestracja: 27 lip 2010, o 15:18

Re: Perm Ban - Prośba o odbanowanie

Post autor: ninja.(nw) » 31 lip 2010, o 14:20

nick taki sam jak na forum ninja.[nw]

guid - 8feb3eb9a94bce32d45037d72a212f22
Załączniki
guid.jpg
guid.jpg (6.16 KiB) Przejrzano 6607 razy

Fredjii
Administrator
Posty: 285
Rejestracja: 5 lut 2010, o 22:04

Re: Perm Ban - Prośba o odbanowanie

Post autor: Fredjii » 31 lip 2010, o 17:01

Teraz Maciejowi będzie łatwiej poszukać w bazie. Czekaj cierpliwie.

Awatar użytkownika
Maciej89
Administrator
Posty: 427
Rejestracja: 4 lut 2010, o 23:49

Re: Perm Ban - Prośba o odbanowanie

Post autor: Maciej89 » 31 lip 2010, o 17:16

ban zdjęty, aktualnie gracze nie mogą już rozdawać banów.

Awatar użytkownika
ninja.(nw)
Posty: 3
Rejestracja: 27 lip 2010, o 15:18

Re: Perm Ban - Prośba o odbanowanie

Post autor: ninja.(nw) » 31 lip 2010, o 19:22

dzieki wielkie. pozdrawiam.

ODPOWIEDZ