perm ban

Tutaj możesz odwołać się od niesłusznego Twoim zdaniem bana.
glany
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2010, o 21:36

perm ban

Post autor: glany » 22 cze 2010, o 21:59

cześć.
dzisiaj drugi raz odwiedziłem Wasz serwer i perm ban..
gram w cod4 juz ponad 2 lata, znam wszystkie budynki, ściany i respy na pamięć. Ktoś wyrwał strzał przez ściane i oczywiście stwierdził wh w 3 sekundy, a admin bez żadnego pytania czy było jakieś uav czy może widziałem jak wchodził czy cokolwiek innego dał mi ban... super..
Mam swoje dwa sewrery i swoich adminów i u mnie jest to nie do pomyślenia, nie mam zamiaru prosić sie o zdjęcie tego bana, jak chcecie to zdejmijcie jaki nie to nie.
Szoda tylko że każdy lepszy od przeciętnego gracz od razu jest oskarżany o haxy.
pozdr.

tarrantul
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2010, o 00:05

Re: perm ban

Post autor: tarrantul » 23 cze 2010, o 00:28

no tak... to jest wlasnie problem.. fajnie sie gra na waszym serwie, ale tez juz zdarzylo sie ze dwa razy, ze ktos mi 'nawrzucal' za czity.. rozne inwektywy wyczytalem pod swoim adresem, ale na szczescie bana nie dostalem... choc z waszego forum wiem, ze jednym z zacieklych napastnikow byl jeden z zarejestrowanych uzytkownikow. . gram fair i nie jest to przyjemne jak ktos ubliza i uwaza za oszusta. w cod 4 gram od premiery i jakos sobie ogarnalem to granie. a jak trafiam na slabszych zawodnikow to az oczy wiedna od czytania. dziwi mnie to troche bo widzialem w akcji czesc graczy waszego klanu i kilku naprawde zrobilo na mnie dobre wrazenie, wiec serwer powinien byc przyzwyczajony do pleyerow z dobrym skillem.. co do glanego- to dobry gracz i szkoda, ze ktos nie sprobowal tego docenic tylko od razu uzyl wladzy...

B4RT3K
Posty: 32
Rejestracja: 14 lut 2010, o 23:20

Re: perm ban

Post autor: B4RT3K » 23 cze 2010, o 10:37

Glany bana dostales ode mnie obserwowalem Cie na widzu i nie wygladalo to dobrze... byc moze sie pomylilem nikt nie jest doskonaly i zdarzaja mu sie wpadki...

Awatar użytkownika
DareQ**
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2010, o 22:20

Re: perm ban

Post autor: DareQ** » 24 cze 2010, o 07:35

Co do tych obelg o ktorych mowicie, to wiedzcie ze dbamy na naszych serverach o kuture oraz o to by gracze sie nie obrazali. zAzwyczaj takich graczy ktorzy nie stosuja se do tego wyrzcamy z servera aby mogli ochlonac i wrocic. jednak nie jestesmy w stanie zapewnic w 100% ze zaden gracz ktory ma niski skill nie bd kogos wyzywal od wh czy innych haxow. Zawsze sprawdzamy dana osobe zanim dostanie bana za jakiegos cheata. Powiedz mi tylko jeszcze Glany czy ty grales moze na serverach Harcore War.pl?

glany
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2010, o 21:36

Re: perm ban

Post autor: glany » 24 cze 2010, o 19:14

Tak. Te dwa serwery o których pisałem to właśnie Hardcore War i Hardcore War Promod

tarrantul
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2010, o 00:05

Re: perm ban

Post autor: tarrantul » 24 cze 2010, o 22:27

no wiem , wiem, ze nie da sie tego ogarnac.. nie przeszkadza mi to w sumie dopoki jakies szybkie rece nie dadza mi bana jak glanemu :D

Awatar użytkownika
DareQ**
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2010, o 22:20

Re: perm ban

Post autor: DareQ** » 25 cze 2010, o 21:10

Coz nie wiem w jakiej sytuacji Glany dostal tego bana wiec mi trudno ocenic to. Nie jestesmy jednak nieomylni i jesli ban polecial za nic to poewnie zostanie zjety, bynajmniej tak bywalo z takimi sytuacjami :)

glany
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2010, o 21:36

Re: perm ban

Post autor: glany » 28 lip 2010, o 16:07

znowu ban.
tym razem gracz VINCE' wywalał mnie i nie tylko poprzez głosowanie, wywalał każdego kto miał przyzwoite statystki. Tragedia z takimi dzieciakami co u kazdego widzi wh i aimbota, a sam ma zerowego skilla.....
No i na koniec było: " !ban GLANY.." "głosować !yes głosować !yes głosować !yes"
jak nie ma żadnego admnina to panuje samowola, wywalają każdego i za byle co
pozd.

Awatar użytkownika
DareQ**
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2010, o 22:20

Re: perm ban

Post autor: DareQ** » 28 lip 2010, o 20:49

wiemy o nim juz to juz 4 skarga na niego. osobiscie nie wiem czy mozna tryb vote wylaczyc jesli tak to zostanie to zrobione.

glany
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2010, o 21:36

Re: perm ban

Post autor: glany » 28 lip 2010, o 21:32

dzięki
ps. proszę o zdjęcie tego bana

ODPOWIEDZ