Call of Duty:Black Ops(Tajne misje czy jakoś tak)

Pegieerek
Posty: 4
Rejestracja: 5 cze 2010, o 20:54

Call of Duty:Black Ops(Tajne misje czy jakoś tak)

Post autor: Pegieerek » 5 cze 2010, o 21:44

Chciałbym się spytać o opinie na temat tej gry,wasze spostrzeżenia.Jakby co trailer tej gry(Mi się podobał) :mrgreen: http://www.youtube.com/watch?v=T3NQWqL14jc
A teraz konkrety wiadomo że:
-Akcja gry będzie się działa w Górach uralu,Vietnamie
-Nowa funkcja :zmiana trybu ognia
-Najprawdopodobniej zniszczalne otoczenie(Widać po trailerze,chyba że to tylko skrypt)
-Studio Treyarch powraca do silniku znanego z COD:WaW (Urywalne głowy,ręce,nogi)
-co do broni:AUGH BAR,AK-47,Kusza,M4A1(dziwnym trapem akcja gry dzieje się w latach 1960-1970 a M4A1 wprowadzono w latach 90 podobnie jak AUGH BAR
-Pierwsze misje: Slaughterhouse czyli rzeż podobna do misji ,,No Russian'' z COD:MW2, ,,Victor Charlie'' , ,,Payback'' czyli Sieka !!!!!!! i to helikopterem(rosyjskim)
-Acha poprawiono silnik znany z COD:WaW i liczba przeciwników znajdująca się na ekranie może być trzykrotnie większa niź w poprzednich Cod-ach (20 przeciw. x 3 =60)to tyle.dziękuje za uwage :D

Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 38
Rejestracja: 17 lut 2010, o 15:02

Re: Call of Duty:Black Ops(Tajne misje czy jakoś tak)

Post autor: Slayer » 5 cze 2010, o 22:12

zapowiada się zaje*** ale wymagania coś czuje że będą wygórowane i to nie bedzie gra na mojego kompa :x

Awatar użytkownika
DareQ**
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2010, o 22:20

Re: Call of Duty:Black Ops(Tajne misje czy jakoś tak)

Post autor: DareQ** » 6 cze 2010, o 08:06

to napewno bd zajebista gra ale ja czekam na jeszcze jedna odslone tej jesieni a mianowicie Medal Of Honor

Pegieerek
Posty: 4
Rejestracja: 5 cze 2010, o 20:54

Re: Call of Duty:Black Ops(Tajne misje czy jakoś tak)

Post autor: Pegieerek » 6 cze 2010, o 09:37

No masz racje twórcy Medal of Honor też się przeniesli z II wojny św. do przyszłości.
A konkrety:
MOH'a robią dwa studia : DICE(BBC:2,B2,B1942....)które jest odpowiedzialna za multi
A drugie studio(nie wiem jakie)robi singla
-podobno jest jakieś 3 studio tylko nie wiem za co odpowiedzialne w trakcie produkcji gry
-Fabuła: Jesteś dow. oddziału Tier 1 w Afaganistanie podczas operacji Anakonda
narazie tyle wiem.

Awatar użytkownika
Fers!
Posty: 112
Rejestracja: 7 lut 2010, o 13:34

Re: Call of Duty:Black Ops(Tajne misje czy jakoś tak)

Post autor: Fers! » 6 cze 2010, o 15:23

Jak silnik z WaW to optymalizacji jak w MW2 nie ma co się spodziewać...

ODPOWIEDZ