Zbanujcie tego dzieciaka!!!!

Wszystkie sprawy dotyczące serwera #1
wielik
Posty: 7
Rejestracja: 4 sty 2012, o 14:02

Zbanujcie tego dzieciaka!!!!

Post autor: wielik » 4 sty 2012, o 14:10

Witam. Mam wielka prosbe do adminow. Od dluzszego czasu na waszym serwerze pojawia sie dzieciak o pseudonimie artix. Uzywa gl ls meczenika i calymory. mmimo uwag graczy nie postepuje zgodnie z regulaminem serwera. Jak pojawia sie admin to zazwyczaj ucieka ewentualnie zgrywa grzecznego. dzieje sie to notorycznie, czasem nawet pare razy diennie. Rozumiem ze za to nie ma permamentego bana, ale w tym wypatku powinniscie zrobic odstepstwo. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby. Z gory dziekuje.

Z powazaniem
WIELIK


P.S Widzialem serwery ktore maja automatycznego kicka za gl moze przydaloby sie pomyslec o tym na waszym serwerze.

Fredjii
Administrator
Posty: 285
Rejestracja: 5 lut 2010, o 22:04

Re: Zbanujcie tego dzieciaka!!!!

Post autor: Fredjii » 4 sty 2012, o 17:12

Już parę razy chyba kicka dostał. Z Twojego opisu wynika, że to przykład trolla. Za notoryczne łamanie zasad, można dać perma.

Co do automatycznego wywalania ludzi za GL. Kiedyś mieliśmy taką opcję, nazywa się to ManuAdmin. Ale tenże dodatek kłóci się z webrconem, którego aktualnie używamy i nie działa tak jak powinien.

wielik
Posty: 7
Rejestracja: 4 sty 2012, o 14:02

Re: Zbanujcie tego dzieciaka!!!!

Post autor: wielik » 4 sty 2012, o 17:37

No szkoda ze nie jest to kompatybilne z webcomem :( No coz w takim razie nadzieja tylko w adminach.

Awatar użytkownika
Maciej89
Administrator
Posty: 427
Rejestracja: 4 lut 2010, o 23:49

Re: Zbanujcie tego dzieciaka!!!!

Post autor: Maciej89 » 4 sty 2012, o 19:04

Napisałeś w nie tym dziale, ale to już poprawiłem.

Koleś właśnie zarobił perma, faktycznie występował dość często i gęsto na liście kłopotliwych:
http://www.yenclan.pl/banlist
Dzięki za zgłoszenie.

wielik
Posty: 7
Rejestracja: 4 sty 2012, o 14:02

Re: Zbanujcie tego dzieciaka!!!!

Post autor: wielik » 4 sty 2012, o 21:24

Tak mnie dzieciak wkurzyl, ze juz nawet nie patrzylem, w ktorym to dziale umiescic to zgloszenie. Dlatego tez wyslalem prywatna wiadomosc . Wielkie dzieki. mysle, ze wiele graczy sie ucieszy na wiesc, ze juz nie bedzie nam psul nerwow. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ