"Mamy Cie" czyli gracz z WH:D

Wszystkie sprawy dotyczące serwera #1
KoX$
Posty: 6
Rejestracja: 31 gru 2010, o 14:48

"Mamy Cie" czyli gracz z WH:D

Post autor: KoX$ » 27 sty 2011, o 20:20

Proszę o obejrzenie całego dema a będą momenty kiedy gracz CROPP wpadł z WH.

http://www10.zippyshare.com/v/15767868/file.html

Fredjii
Administrator
Posty: 285
Rejestracja: 5 lut 2010, o 22:04

Re: "Mamy Cie" czyli gracz z WH:D

Post autor: Fredjii » 28 sty 2011, o 14:55

Ja na tym filmiku nic nie widzę. Tobie pewnie chodzi o tą jedną akcję. Moim zdaniem, albo korzystał z UAV, albo po prostu szedł z przycelowaniem i dobrze zareagował. Nie zaczął strzelać zanim Ty wyszedłeś, więc moim zdaniem nic nie ma.

Inna sprawa to Twój ping. Nie wiem, czy Ty coś ściągasz grając, ale nawet demko od Ciebie się ciężko oglądało. Ogarnij go więc, bo inaczej większość administratorów będzie Cię po prostu wyrzucać.

Awatar użytkownika
Ramirez
Posty: 10
Rejestracja: 4 cze 2010, o 16:43
Lokalizacja: Olsztyn

Re: "Mamy Cie" czyli gracz z WH:D

Post autor: Ramirez » 28 sty 2011, o 15:12

Nawiązując do pingu, nie było kiedyś jakiegoś ograniczenia? Może trzeba o tym pomyśleć.;)

KoX$
Posty: 6
Rejestracja: 31 gru 2010, o 14:48

Re: "Mamy Cie" czyli gracz z WH:D

Post autor: KoX$ » 28 sty 2011, o 16:27

Jeżeli nic nie widzisz to włącz WH i obejrzyj jeszcze raz a zobaczysz że wszystko się wyjaśni. To że nie zaczął strzelać to nie znaczy ze nic nie ma, miał celownik idealnie wycelowany we mnie i to nie tylko jedna akcja taka była. Jeżeli wierzycie że jest PB i nikt nie gra na czatach to powodzenia.

Co do ograniczenia pingu to nie głupi pomysł, ale musielibyście zmienić serwer bo ten często laguje i wszyscy polecą.

<MIHAU>T*H*C*
Posty: 109
Rejestracja: 6 lip 2010, o 19:03

Re: "Mamy Cie" czyli gracz z WH:D

Post autor: <MIHAU>T*H*C* » 28 sty 2011, o 19:11

Ja gram na tym serwerze od wakacji i jakoś nie miałem nigdy problemów z pingiem. Owszem, zdarzało się czasem, że serwer lekko zamulał, ale było to rzadko. Więc nie pieprz głupot że serwer słaby...

a co do filmiku to ja też nic dziwnego nie zauważyłem. Sam czasami tak jeżdże celownikiem po ścianach i też zdarza sie, że akurat ktoś wybiegnie. Nie każdy kto ma skill i trochę szczęścia, ma wh :)

KoX$
Posty: 6
Rejestracja: 31 gru 2010, o 14:48

Re: "Mamy Cie" czyli gracz z WH:D

Post autor: KoX$ » 29 sty 2011, o 00:26

Może mój błąd, ale oglądałem go wcześniej, biegał z m4 i strzelał po razie do kogoś przez ścianę i nie dobijał ich, a gdy się zapytałem po co nie zabija ich on na to "a po co". Ale to i tak już nie aktualne bo typek już nie gra...

ODPOWIEDZ