Podejrzany

Wszystkie sprawy dotyczące serwera #1
Awatar użytkownika
Renfri
Posty: 18
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 22:14

Podejrzany

Post autor: Renfri » 19 paź 2010, o 22:21

Witam
Chciałbym zgłosić iż podejrzewam jednego z graczy na serwerze YEN#1 TDM/HC o posiadanie wh, jest nim LOWCA GORALI niejednokrotnie widać było na moich killcamach że jest z nim coś nie tak. Prosiłbym klan YEN o zwrócenie uwagi na tego gracza. Postaram się też dołączyć do tego tematu link do filmiku z jego gry, gdy tylko ściągnę frapsa i takowy nagram. ;)

PS: Gdyby na serwerze był PB sądzę że nie było by problemów z takimi graczami :D
i gra wtedy nie byłaby sprawdzianem jak stalowe nerwy się posiada tylko przyjemna rozgrywką. :)

Awatar użytkownika
Maciej89
Administrator
Posty: 427
Rejestracja: 4 lut 2010, o 23:49

Re: Podejrzany

Post autor: Maciej89 » 19 paź 2010, o 22:47

Gdyby było więcej głosów za włączeniem PB to pewnie już by było włączone. A niestety mało kto tu zagląda i istnieje spora grupa graczy dla których skonfigurowanie PB to wielki problem.

Awatar użytkownika
Renfri
Posty: 18
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 22:14

Re: Podejrzany

Post autor: Renfri » 20 paź 2010, o 13:21

Racja, ale to już jest ich problem, jak nie potrafią skonfigurować PB to Oni niech się tym martwią, ponieważ z powodu ich nieudolności cierpią inni, grając na serwerze bez PB z ludźmi dla których sformułowanie "Fair Play" jest obce. Zresztą, uważam że w czasach PB na tym serwerze grało się przyjemnie, w małej ilości graczy gdzie najwięcej fragów nie miał ten który posiadał dodatek 1 - "3 odłamkowe" , lecz ten który posiadał skilla. :D

<MIHAU>T*H*C*
Posty: 109
Rejestracja: 6 lip 2010, o 19:03

Re: Podejrzany

Post autor: <MIHAU>T*H*C* » 20 paź 2010, o 14:59

Wróciłem do gry po ok. 2 miesiącach nieobecności i już na drugiej mapie moją uwage zwrócił właśnie ten gracz... niby grał normalnie ale zaskakująco często spodziewał się kogoś w danym miejscu i już zaczynał tam mierzyć, co widać było na moich killcamach...

Awatar użytkownika
Renfri
Posty: 18
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 22:14

Re: Podejrzany

Post autor: Renfri » 20 paź 2010, o 22:34

Film z gry z tym graczem już jest nagrany, nawet jest moment w którym się do tego przyznaje 8-), tylko problem jest taki że ja jestem zielonka jeśli chodzi o sprawy typu filmiki i dema. Więc to potrwa zanim go skleję do kupy i gdzieś wrzucę, najprawdopodobniej filmik umieszczę na YT na czas aż ktoś z administracji na tym serwerze nie obejrzy tego filmiku, następnie zostanie on usunięty z serwisu YT.



Edit: oto i link z filmikiem - http://www.youtube.com/watch?v=ZKplvT4vc2Q
Jako iż pierwszy raz nagrywałem filmik, nie wiedziałem co i jak więc gra mi trochę muliła ponieważ ustawiłem małą ilość fps. Z tego też powodu ciężko było mi wycelować i grać jakoś w miarę normalnie... No ale nie o moja grę tu chodzi przecie :D

Fredjii
Administrator
Posty: 285
Rejestracja: 5 lut 2010, o 22:04

Re: Podejrzany

Post autor: Fredjii » 22 paź 2010, o 20:27

Co do tego LOWCA GOROLI często były podejrzenia. Z filmiku czasem wygląda jakby perfidnie coś miał. Moim zdaniem włączenie PB rozwiązałoby problem.

mleczarek
Posty: 72
Rejestracja: 6 kwie 2010, o 22:22
Lokalizacja: przed monitorem w Mosinie

Re: Podejrzany

Post autor: mleczarek » 23 paź 2010, o 17:44

Ciekawe czy w 2:40 min. Lowca miał UAV? Bo ty zakłócania nie miałeś, a on celował przez ścianę. Hałasu raczej też nie robiłeś.

Awatar użytkownika
Renfri
Posty: 18
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 22:14

Re: Podejrzany

Post autor: Renfri » 23 paź 2010, o 18:40

Renfri pisze:Film z gry z tym graczem już jest nagrany, nawet jest moment w którym się do tego przyznaje 8-)
Rozumiem że nikt z Was nie był ta tyle spostrzegawczy aby zauważyć że pod koniec filmiku pisze "mam wh" :lol: miałem więcej materiałów z tym graczem w roli głównej i pod koniec mapy bezczelnie skanował przez ściany O.o no ale nie umieściłem tego w filmiku ponieważ, no mówiąc wprost puściły mi nerwy i parę wiązanek poszło w jego kierunku :D

Awatar użytkownika
Maciej89
Administrator
Posty: 427
Rejestracja: 4 lut 2010, o 23:49

Re: Podejrzany

Post autor: Maciej89 » 23 paź 2010, o 19:47

Zbanowany, najwyżej będzie napisze z pretensjami na forum... :P

Awatar użytkownika
Renfri
Posty: 18
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 22:14

Re: Podejrzany

Post autor: Renfri » 24 paź 2010, o 11:14

Szkoda że tyle trzeba było się namęczyć aby go zbanować, tyle dni czekać, a ja dostałem od ręki bez ostrzeżenia i możliwości wytłumaczenia :|

ODPOWIEDZ