WYLACZYC VOTY

Wszystkie sprawy dotyczące serwera #1
maniu
Posty: 6
Rejestracja: 16 cze 2010, o 18:29

WYLACZYC VOTY

Post autor: maniu » 12 sie 2010, o 20:08

Jak w temacie wylaczacie mozliwosc votowania albo chociaz mozliwosc zmiany mapy,bo to co sie dzieje na servei juz naprawde jest irytujace non stop zmiana mapy

Awatar użytkownika
Maciej89
Administrator
Posty: 427
Rejestracja: 4 lut 2010, o 23:49

Re: WYLACZYC VOTY

Post autor: Maciej89 » 12 sie 2010, o 20:41

a o "!n" slyszeliscie?

Awatar użytkownika
Maciej89
Administrator
Posty: 427
Rejestracja: 4 lut 2010, o 23:49

Re: WYLACZYC VOTY

Post autor: Maciej89 » 12 sie 2010, o 20:50

a jak ktoś serio przesadza z ilością votów (np taki Lampard8) to napiszcie na forum, a coś z danym delikwentem zrobimy

lokyt
Posty: 37
Rejestracja: 28 lip 2010, o 21:05

Re: WYLACZYC VOTY

Post autor: lokyt » 13 sie 2010, o 08:32

Witam ponownie,
W moim wczesniejszym poscie zlozylem prosbe o wylaczenie votowania ale jakos nic nie slyszalem od czasu zlozenia postu. Glosowanie na '!n' nic nie da jezeli 3/4 osob bedzie glosowalo na '!y'!!!! Tak jak wczoraj na przyklad ponad 30 osob na serwie a tu idzie vote na 'killhouse'!! To jest za mala mapa na tylu graczy. OK mapa sie skonczyla a tu nagle znowu idze vote na 'killhouse'!!! To sie robi irytujace!! Komus nie idzie na danej mapie i od razu bedzie zmienial!! PRECZ Z VOTAMI :!: :x :x :|

<MIHAU>T*H*C*
Posty: 109
Rejestracja: 6 lip 2010, o 19:03

Re: WYLACZYC VOTY

Post autor: <MIHAU>T*H*C* » 17 sie 2010, o 22:20

Powiem tak: Voty mają swoje plusy i minusy. Np. niektórzy ich nadużywają... o lampardzie nie wspominam nawet, ale taki BiAłY czy jak mu tam, gdy tylko wchodzi na serwer od razu robi vote na crash, i co z tego, że ja wpisze "!n" jak trzy inne osoby wpiszą "!y"... niektórzy nie zagłosują nawet a później pretensje że mape zmienili. Jak ktoś jest normalny to robi vote tylko wtedy kiedy trzeba, a nie kiedy mu się zachce albo mu nie idzie.
Tyle na temat zmian map...
Ostatnio zauważyłem, że coraz częściej na serwerze szaleje ktoś z aimem. do tego ma jakiś dziwny nick, że robienie na niego !votekick trwa 5 minut i zdąży wnerwić już cały przeciwny team. po wyrzuceniu takiej osoby z serwera wraca ze zmienionym nickiem na jeszcze dziwniejszy i znowu wszystkich denerwuje... dlatego często truje wam dupy na ts :P Maniek opracował metode na aima :D wszyscy niech wbija na specta... nie będzie miał kogo zabijać, znudzi mu sie i pójdzie. Tyle że dostosują sie do tego 3 osoby, a reszta tylko wyklina że sie grać nie da :/

Awatar użytkownika
Maciej89
Administrator
Posty: 427
Rejestracja: 4 lut 2010, o 23:49

Re: WYLACZYC VOTY

Post autor: Maciej89 » 17 sie 2010, o 22:36

Ja vote mogę wyłączyć bo mi do szczęścia potrzebny nie jest, ale wlaśnie zdarzają się sytuacje, że nie ma żadnego z adminów a jednak wypadałoby komuś dać kicka.
Albo że są 3 osoby na serwerze a mapa to creek. W takiej sytuacji bez vota praktycznie nie da się grać.
A co do ludzi z aimem, wh i innymi wspomagaczami.
Najlepszym rozwiązaniem byłoby włączenie PB, ale mało komu chce się poświecić 5 minut żeby je poprawnie skonfigurować...
a do tych niechcianych zmian map: mod nie potrzebuje tak jak zwykła gra 50% głosów na tak spośród osób na serwerze, tylko z głosujących, więc jeśli przy 30 osobach ktoś da vote, 5 zagłosuje na tak i 1 na nie to i tak taki vote przejdzie. Wieć pamiętajcie żeby zawsze głosować.

<MIHAU>T*H*C*
Posty: 109
Rejestracja: 6 lip 2010, o 19:03

Re: WYLACZYC VOTY

Post autor: <MIHAU>T*H*C* » 18 sie 2010, o 12:26

Maciej a jest możliwość, żeby np. moje pb wywalało kogoś z haxem z serwera?
Nigdy w tym nie grzebałem, więc nie wiem :P
A vote niech zostanie, tylko powinny być surowo karane nadużycia...
najlepszy przykład: gram sobie ostatnio, mapa chyba creek i ok. 20 osób. Wchodzi na serwer pan Biały o którym już wspominałem i robi vote na crash. vote przechodzi i jest zmiana mapy... tylko że do końca creek'a zostały 2 minuty i po zmianie wielkie oburzenie i wszyscy zaczynają się wyzywać i każdy robi voty :/
nie wszyscy wiedzą że jest też coś takiego jak !set nextmap ;]
wystarczyło by ustawić następną mape crash i byłoby po kłopocie, bez zbędnych kłótni i nerwów :)

Awatar użytkownika
Maciej89
Administrator
Posty: 427
Rejestracja: 4 lut 2010, o 23:49

Re: WYLACZYC VOTY

Post autor: Maciej89 » 18 sie 2010, o 13:09

PB musi być włączone po stronie serwera żeby wywalić kogoś z haxem.
Moda mamy dosyć krótko więc myślę, że faktycznie nie wszyscy znają jego możliwości (my sami je jeszcze poznajemy :) ). Może na naszej stronie pojawi się jakiś poradnik jak z niego korzystać.

<MIHAU>T*H*C*
Posty: 109
Rejestracja: 6 lip 2010, o 19:03

Re: WYLACZYC VOTY

Post autor: <MIHAU>T*H*C* » 18 sie 2010, o 14:06

I przede wszystkim regulamin korzystania z niego :)
bo to co się czasem dzieje to masakra :P
Noo i dzisiaj znowu pan cyferki szalał na serwerze. a dokładniej aimbot którego nie dało sie wywalić bo miał nick 012041201241221 coś tam xD a w chacie "0" od "O" nie da się odróżnić i podejrzewam że miał je w nicku wymieszane bo bardzo dużo osób próbowało zrobić !votekick i ciągle tylko się pojawiało, że nie ma użytkownika o takim nicku ;/
Nie ma żadnego sposobu żeby się takiej osoby pozbyć nie zawracając głowy adminom na ts'ie?
a propo aimbota http://www.youtube.com/watch?v=NYGlWjIKoY4 :D

Awatar użytkownika
Maciej89
Administrator
Posty: 427
Rejestracja: 4 lut 2010, o 23:49

Re: WYLACZYC VOTY

Post autor: Maciej89 » 18 sie 2010, o 14:29

Nie trzeba wpisywać całego nicka, wystarczy unikalny fragment :)
ale w wypadku haxów jednak lepiej wejść na TS'a, bo lepszy perm niż kick :)

ODPOWIEDZ