WYLACZYC VOTY

Wszystkie sprawy dotyczące serwera #1
Treek
Posty: 2
Rejestracja: 19 sie 2010, o 11:55

Re: WYLACZYC VOTY

Post autor: Treek » 19 sie 2010, o 12:03

Ja jestem za wyłączeniem vote'ów. Dzisiaj gram sobie na Overgrown, po 5 minutach zmienili na Killhouse, no dobra olać, po mniucie zmiana na Crossfire. Co da mój jeden vote na !n ? NIC. To mnie już doprowadza do kurwicy za przeproszeniem.

A co do kicków to ostatnio grał koleś z haxami i go się nie da kicknąć. Powód? Jego nick to same znaczki których nie da się napisać z klawiatury, tylko trzeba je skopiować, ale kto będzie szukać tych znaczków w wordzie?
Oto przykład takiego nicku : ¥§¦¤¶°¿

A poza tym czemu admini kickują za vote'owanie ? Skoro jest dozwolone to nie wiem w czym problem...

Awatar użytkownika
Brosis
Posty: 46
Rejestracja: 5 lut 2010, o 15:01

Re: WYLACZYC VOTY

Post autor: Brosis » 20 sie 2010, o 13:45

No wiec co do twojego pierwszego pytania to odpowiem tak. Radzilbym sobie odpocząć jeżeli mapy są tak co chwile zmieniane niech dzieci się wyzyja. A co do wywalania za voty przez acmina to podam Ci przykład na sobie, kiedy chciałem znanowac gościa o niku np xcxczvzv a dobrze gość nie wejdzie na serwer a już go wywalacie skoro jestem na serwie i próbuje go zbanowac. Wiec jeżeli jest jakiś admin na serwie to nie lepiej jest jego spytać niż strzelać gupimi votami. Pozdro

Treek
Posty: 2
Rejestracja: 19 sie 2010, o 11:55

Re: WYLACZYC VOTY

Post autor: Treek » 20 sie 2010, o 22:44

Problem w tym że admini grają rzadko, mam dwóch braci i się zmieniamy więc przez cały dzień ktoś gra w cod'a. Dzisiaj grał cheater, i go wyrzucaliśmy, bo co mamy robić jak pierwszy admin dzisiaj pojawił się o godzinie 22.00 ?

Awatar użytkownika
Maciej89
Administrator
Posty: 427
Rejestracja: 4 lut 2010, o 23:49

Re: WYLACZYC VOTY

Post autor: Maciej89 » 20 sie 2010, o 22:59

pisaliśmy nie raz, mimo ze nie ma nas na #1 prawie zawsze ktoś siedzi na TSie, wystarczy wejść i powiedzieć że jest hax

http://www.yenclan.pl/index.php?p=infopage&id=8

ODPOWIEDZ