Noob na serwie

Wszystkie sprawy dotyczące serwera #1
lokyt
Posty: 37
Rejestracja: 28 lip 2010, o 21:05

Noob na serwie

Post autor: lokyt » 31 lip 2010, o 12:13

Witam ponownie,
Chcialbym zwrocic uwage ze gracz Lord-Jakubek odwala takie cyrki ze bana powinien dostac dawno temu. Na kazdej rundzie rzuca 2 lub 3 granaty i zminia team!! Jest mozliwosc zrobienie cos z tym graczem bo to juz nie pierwszy raz. I rzecz jasna jak tylko nie ma adminow!!
Dzieki

Awatar użytkownika
DareQ**
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2010, o 22:20

Re: Noob na serwie

Post autor: DareQ** » 1 sie 2010, o 07:37

zostanie to sprawdzone i rozpatrzone :)

Sniper
Posty: 1
Rejestracja: 2 sie 2010, o 22:25

Re: Noob na serwie

Post autor: Sniper » 3 sie 2010, o 10:00

Dokładnie Lord Jakubek tak robi i jeszcze jedno. Gdy jego team przegrywa to on zmienia team tuż przed końcem mapy ;/

RomaN
Posty: 4
Rejestracja: 5 sie 2010, o 22:31

Re: Noob na serwie

Post autor: RomaN » 5 sie 2010, o 22:54

Co do "Noob'a na serwie" to chce wyrazić swoją opinie na temat "wielkiego pana" Derq'a... który uniósł się swoją wyższością bo ma rcona i może wyrzucać bo ma takie urojenia. Ten chłopczyk wyrzucił mnie raz, dosłownie za nic. Poszedłem z bronią MP5 ale również posiadałem karabin snajperski, po czym on stwierdził, że campiłem, ponieważ go zabiłem... Sam campił ale tego to już nie widzi... hipokryta... teraz wysuwa się pytanie gdzie tu jest logika !?

Derq co do kultury... Ty jej wcale nie pokazałeś, a w regulaminie macie biało na czarnym napisane, że można dostać "kick, temp ban, perm ban". Wiesz co Ci powiem... trzeba zacząć od siebie wymagać, a później od innych.

Dostałem temp bana za użycie "claymore". Dlaczego nie można używać broni której się ma w ekwipunku ?? Rozumiem, że nie można używać granatnika, bądź też "męczennika". Napisane jest, że "claymore" nie można używać ale o "c4" nikt już nic nie wspomniał, a to jest gorsza broń od "claymora" ponieważ, żeby kogoś zabić trzeba patrzeć i campic czy ktoś tam jest przy nich.

Reasumując to wszystko co dziś zobaczyłem pierwszy raz na waszym serwerze, wasz regulamin jest napisany chyba gdzieś w piaskownicy, na kolanie, brudnym ołówkiem, na brudnej kartce papieru toaletowego. Panowie bądź też panie, jeżeli bierzecie się za coś, to weźcie się za to z sercem i z powagą. Ponieważ to co zobaczyłem schodzi na poziom gimnazjum, a być może nawet na poziom podstawówki.

P.S. Prawdopodobieństwo, że za tą wiadomość nie dostane bana na forum jest taka jak wygranie w totka... Więc z miejsca już pozdrawiam.

Awatar użytkownika
DareQ**
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2010, o 22:20

Re: Noob na serwie

Post autor: DareQ** » 5 sie 2010, o 23:06

widocznie byly powody aby takie zapiski pojawily sie w regulaminie. wiec skoro juz laskawie go przeczytales to bys wiedzial ze to ze masz snipe na plecach nie uprawnia Cie do kampienia z mp5. tak wiec zycze Ci milej zabawy na naszym badz innym serverze skoro nasz Ci tak bardzo nie odpowiada i uwazasz ze nasz reg jest jak to ujoles "z paskownicy". a gdy jest duzo osob na servie to nie daje warnow tylko odrazu kickuje za dane przewinienie. dziekuje za uwage :)

Fredjii
Administrator
Posty: 285
Rejestracja: 5 lut 2010, o 22:04

Re: Noob na serwie

Post autor: Fredjii » 6 sie 2010, o 00:17

Regulamin który Ty określasz jako z piaskownicy napisałem ja w konsultacji z paroma osobami z klanu. Moim zdaniem jest on dobry, gdyż klarownie przedstawia co wolno, a czego nie. Natomiast jeśli warunki Ci nie odpowiadają to masz 2 wyjścia: możesz zaproponować jakieś poprawki do niego lub nie grać u nas. Wybór należy do Ciebie.

RomaN
Posty: 4
Rejestracja: 5 sie 2010, o 22:31

Re: Noob na serwie

Post autor: RomaN » 6 sie 2010, o 09:44

Dobra, dobra ale nie campiłem z MP5 to raz, a dwa żaden z was nie odpowiedział mi na proste pytanie gdzie jest logika grania które prezentował Darek ? Sam campił, a mnie wyrzucił. Chociaż wiem, że nie tylko ja campiłem. W dalszym ciągu nikt mi nie powiedział co w sprawie c4 ? Skoro claymora nie można używać to dlaczego c4 można ? ;>

Dareczku pierwsza moja uwaga:
1. Popraw gramatykę. ;)
2. Popraw kulturę osobistą oraz zachowanie na serwerze.

Co do temp ban, uważam, że niesłusznie dostałem bana, ponieważ dostałem kick za niby campienie, a claymora dostałem od razu temp ban... Panowie tak sie nie robi. Fredjii, informuje Cie, że mogę pomóc w wielu sprawach jakbyście chcieli. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
DareQ**
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2010, o 22:20

Re: Noob na serwie

Post autor: DareQ** » 6 sie 2010, o 10:11

dostales kicka za to ze z mp5 skampiles sie przy respie przeciwnej druzyny i biles na spawnie. a zauwaz ze c4 jest rzadziej wykorzystywane wiec nie sprawialo tak duzo problemow jak clamory. wszyscy graja na naszym serverze i akceptuja regulamin, wiec jesli ci sie nie podoba nasz server to prosze Cie nie graj na nim. i nie miej sie za nie wiem kogo bo to jest narcyzm, a to nie jest cehca nie akcetowana spolecznie :)
dzieki za uwage :)

Fredjii
Administrator
Posty: 285
Rejestracja: 5 lut 2010, o 22:04

Re: Noob na serwie

Post autor: Fredjii » 6 sie 2010, o 10:27

Roman,
Czy scampiłeś czy nie to tego nie ocenię. Ty mówisz, że tego nie zrobiłeś, Dareq mówi, że tak. Trzecia zapytana osoba może na pytanie czy campiłeś odpowiedzieć: "Lubię placki". Więc jak widzisz, tego nie dam rady zweryfikować. Co do kar... Kicka za campienie otrzymałeś od Darqa. Natomiast tempban jest przyznawany automatycznie. A jak wiadomo z automatem się nie dyskutuje. Co do C4, mało mamy przypadków, żeby ktoś campił używając C4. Zazwyczaj biegną rzucają i bum. Jeśli natomiast się zdarza, że ktoś campi to grzecznie, aczkolwiek stanowczo upominamy.

Przypominam też, że każdy może zaproponować zmiany jakie można by wprowadzić na serwerze. Najlepiej by było w dziale serwera #1 założyć temat, zaczynający się od "PROPOZYCJA:", a potem w nim napisać dokładnie co należałoby zmienić.

RomaN
Posty: 4
Rejestracja: 5 sie 2010, o 22:31

Re: Noob na serwie

Post autor: RomaN » 6 sie 2010, o 15:22

Darek Ty mi piszesz, że jestem "narcyzem" ? haha...
Człowieku Ty nawet podstaw gramatyki i ortografii nie znasz, a te określenie jest rzucone na wiatr... On i jego kultura :lol:
Po raz kolejny pisze, że nie campiłem tylko tunelem przebiegłem i dotarłem do waszego respa... Po prostu jesteś za młody i nie umiesz przegrywać...

Fredjii tu się z Tobą zgodzę, owszem nie było Cie i na pewno staniesz za słowem Darka. Za stary jestem, żeby z nim się użerać, tylko chciałem zawiadomić, że ten gracz nie jest odpowiedzialną osobą. Było kilka osób, mógł spokojnie zwrócić uwagę ależ nie, On musi wywyższyć się swoimi prawami admina na serwerze. Zostawię tego chłopaczka już bez komentarza... Pozdrawiam Cie.

ODPOWIEDZ