Noob na serwie

Wszystkie sprawy dotyczące serwera #1
Awatar użytkownika
DareQ**
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2010, o 22:20

Re: Noob na serwie

Post autor: DareQ** » 6 sie 2010, o 22:18

skoro uwazasz ze jestem za mlody to powiedz mi ile lat wg Ciebie mam? i co chcesz od mojej gramatyki i calej reszty? jakos nauczyciele nie mieli z tym problemu wiec czemu ty masz?

RomaN
Posty: 4
Rejestracja: 5 sie 2010, o 22:31

Re: Noob na serwie

Post autor: RomaN » 7 sie 2010, o 11:00

Wiesz według mnie to masz może te swoje 18 latek...
Co do gramatyki i ortografii to spójrz na swoje błędy i pomyśl dobrze o polskich literach... Np. po kropkach, zdanie zaczyna się z wielkiej litery... Np. odrazu piszę się oddzielnie "od razu"... i wiele, wiele innych błędów.

Awatar użytkownika
kampi72
Posty: 11
Rejestracja: 28 lip 2010, o 20:34

Re: Noob na serwie

Post autor: kampi72 » 8 sie 2010, o 01:06

Nie powinienem się w to wtrącać, ale też uważam że claymore powinno być dozwolone, już nie mówić nawet o c4, jest przecież dodatkowy perk bomb squad dzięki któremu widzi się gdzie są claye, zastanawia mnie powód dlaczego w ogóle zostały zakazane ;p

Awatar użytkownika
Ramirez
Posty: 10
Rejestracja: 4 cze 2010, o 16:43
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Noob na serwie

Post autor: Ramirez » 8 sie 2010, o 08:19

Jak dla mnie wszystko może być zabronione nawet C4 i te znienawidzone p90 :roll:
grunt żeby inni potrafili się dostosować i tego nie używali :!:
bo troszkę denerwująca jest sytuacja gdy nikt nie używa dajmy na to tych nieszczęsnych min, a tu nagle wchodzi jakiś baran i rozstawia je gdzie popadnie :evil: a tym samym prowokując innych graczy żeby też postępowali tak samo (jak on może to ja też). Oczywiście po pewnym czasie dostanie bana z automatu, ale w tym czasie zdąży zdenerwować parę osób. jeżeli już wprowadzać zakaz to "porządny", spotkałem się kiedyś z serwerem na którym używając zabronionej broni (chyba było to p90) oddałem jeden strzał i dostałem komunikat o temp banie. Pomyślcie czy by czegoś takiego nie wprowadzić. Jak zabraniać to porządnie ;)

Awatar użytkownika
DareQ**
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2010, o 22:20

Re: Noob na serwie

Post autor: DareQ** » 9 sie 2010, o 15:36

ciesze sie iz wszyscy tak chetnie skladaja propozycje ale zrobcie to w osobnym poscie.

ODPOWIEDZ