Podanie nr 2 - Odrzucone.

Chcesz do nas dołączyć? Napisz!
blaski
Posty: 25
Rejestracja: 6 kwie 2010, o 09:35

Podanie nr 2 - Odrzucone.

Post autor: blaski » 15 kwie 2010, o 19:45

Witam ( Piszę to podanie dlatego iż Maciej powiedział mi że rekrutacja do [YEN] niejest zamknięta . )
Piszę podanie po raz drugi i mam nadzieje że tym razem dostanę przynajmniej jakiś okres próbny w klanie abyście mogli mnie
sprawdzić lecz już chyba każdy członek YEN-u widział jak gram czy to było na początku mojej gry na waszem serwerze #1 YEN
czy teraz nacodzień .

Więc tak mam 15 lat nazywam się Kuba mieszkam niedaleko Lublina w Puławach .
NA waszym serwerze gram już dośc długo znajduje się na 44 miejscu w rankingu ogólnym serwera mój score/min stale rośnie aktualnie
wynosi 20,5 ale mam zapisanych kilka dobrych wyników i moge udowodnić ze gram coraz lepiej ( mam jedno zdięcie bo 5 inne skasowały mi się i ich niezapisałem ;//)


MAPA : SCORE/MIN
Meanstreet 2 25,1
Cargoship http://www.iv.pl/images/59715086408428241185.jpg ( tylko ta fotka mi została )
Pipeline 26,3
Bog 24,9
Farm 31,3
Vacant 30,1

To są wyniki z map na jakich grałem ostatnio kiedy miałem dobre fps gdy mam mniejszy fps to jest tak mniejwięcej 21 - 24 / min .
Co do kultury będąc na waszym serwerze nieprzeklołem ani razu i nie raz zdarzało się rano pod nieobecność adminów zwracać uwagę
graczom którzy nieprzestrzegali zasad klutury .
Kampienie zdarza mi sie czaserm chwile postac/posiedzieć w miejscu ale to jak jem przy komputerze obiad , rozmawiam przez telefon,
zadzwoni domofon ale normialnie jak gram to niekampie .
Ts mam urzywałem go podczas gry w TDU ale niedawno sie coś popsuło i mnie słabo słychac cos ;//

Myśle że teraz spełniam już wszystkie wymagania , nieukrywam że zależy mi aby móc do was dołączyc :) oraz mam nadzieję ze
dacie mi szanse ;) Pozdrawiam .

blaski
Posty: 25
Rejestracja: 6 kwie 2010, o 09:35

Re: Podanie nr 2

Post autor: blaski » 17 kwie 2010, o 18:17

Jest ktoś na tym forum ? xD Już trochę się niecierpliwie czekam na jakąś odpowiedź 2 dni ;(

Dodaję jeszcze fotkę z dzisiejszej porannej gry ( w drużynach było po 4 osoby )
Obrazek <--- kliknąć żeby powiększyć . ( score/min wynosi 33,1 )

To tylko ogonki przy literach i skoro już Moderator to poprawiał musiał to również czytać więc dlaczego nic nieodpisał ???
__________
Edytowane przez Moderatora, powód: ortografia...
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2010, o 23:24 przez Fers!, łącznie zmieniany 1 raz.

Znajomy blaskiego
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2010, o 19:23

Re: Podanie nr 2

Post autor: Znajomy blaskiego » 18 kwie 2010, o 19:27

Blaski ty chcesz się dołączyć do klanu a powodem jest parę "fartownych" wyników? Radzę nie przyjmować tego osobnika ponieważ:
a) Był podejrzewany o cheatowanie na innym serwerze
b) Te wyniki które pokazał to czasem mu się udaje dobrze zagrać
c) Najczęściej jego wyniki były 1 kill : 2 dedy
d) nagle zaczął dobrze grać i dlatego był podejrzewany o cheatowanie

Odradzam waszemu klanowi przyjęcia tej oto osoby. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej gry.

Awatar użytkownika
Maciej89
Administrator
Posty: 427
Rejestracja: 4 lut 2010, o 23:49

Re: Podanie nr 2

Post autor: Maciej89 » 18 kwie 2010, o 19:56

Nie ma to jak życzliwi znajomi :)

blaski
Posty: 25
Rejestracja: 6 kwie 2010, o 09:35

Re: Podanie nr 2

Post autor: blaski » 18 kwie 2010, o 20:00

Maciej to nieprawda wiem kto to zrobił i ta osoba napisał do mnie '' zobaczymy czy cię teraz przyjmą hahaha '' więc to nieprawda, a i tak każdy na serwerze wie jakie mam wyniki i że nieczituje ...
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2010, o 20:38 przez Fers!, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Ort.

Awatar użytkownika
DareQ**
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2010, o 22:20

Re: Podanie nr 2

Post autor: DareQ** » 19 kwie 2010, o 14:22

No fakt nie ma to jak życzliwi znajomi ;p
Poważne rzeczy Ci zarzuca ;] Zresztą ja i tak mówiąc szczerze jak na razie jestem na nie, ponieważ nie podoba mi się Twój styl gry. Nie raz upominałem Cie żebyś nie campił i nawet raz Cie za to wyrzuciłem z serva. Jak zmienisz styl gry to się zobaczy czy zmienię opinie na ten temat :) Ale pamiętaj, że ostateczna decyzja podlega pod Ojca Dyktatora ;p (pozdrowienia Maciej ;p)
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2010, o 14:53 przez Fers!, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Ort. + Duże litery na początku zdania.

blaski
Posty: 25
Rejestracja: 6 kwie 2010, o 09:35

Re: Podanie nr 2

Post autor: blaski » 19 kwie 2010, o 17:06

DareQ o ile pamiętam grałem z Tobą na serwerze 2 lub 3 razy więc niemogłeś mnie kilka razy upominać :) A co do tego na górze to złośliwość kolegi a nie prawda .

^^
Tu niemacie czego poprawiać na czerwono xD

Awatar użytkownika
Fers!
Posty: 112
Rejestracja: 7 lut 2010, o 13:34

Re: Podanie nr 2

Post autor: Fers! » 19 kwie 2010, o 21:05

Po głosowaniu między większością członków klanów muszę niestety poinformować Cię, że Twoje podanie zostało odrzucone. Podczas głosowania głównie kierowaliśmy się tym, że jest nas wystarczająco dużo. Głosowanie było jednogłośne.

Wszelkie pytanie prosimy kierować w oddzielnym temacie.

Zablokowany