Podanie - Lukson - Odrzucone.

Chcesz do nas dołączyć? Napisz!
Lukson
Posty: 24
Rejestracja: 4 sty 2012, o 12:03

Podanie - Lukson - Odrzucone.

Post autor: Lukson » 18 sty 2012, o 23:00

1. Swój nick - Lukson [PL]
2. 24 lata
3. Ponad 800 godzin
4. Doświadczenie - Obecnie w klanie revU (BF3) ale komp nie pozwala grać w BF3.
5. BuFu1987
6. Czy posiadasz oryginalną grę - niby tak, klucz kupiony na allegro.

F3ar3K
Posty: 10
Rejestracja: 9 sty 2012, o 19:48

Re: Podanie - Lukson

Post autor: F3ar3K » 20 sty 2012, o 14:35

lukson trzymam kciuki ^^ ale i tak wiem ze się dostaniesz ^^ grasz chyba najlepiej z naszej 4 co chce się dostac ^^

lokyt
Posty: 37
Rejestracja: 28 lip 2010, o 21:05

Re: Podanie - Lukson

Post autor: lokyt » 20 sty 2012, o 16:06

Ale z kultura to troche na bakier ;)

F3ar3K
Posty: 10
Rejestracja: 9 sty 2012, o 19:48

Re: Podanie - Lukson

Post autor: F3ar3K » 20 sty 2012, o 17:10

O co Ci chodzi lokyt ?? Wiem jak on gra wiec wyrażam swoje zdanie ...

lokyt
Posty: 37
Rejestracja: 28 lip 2010, o 21:05

Re: Podanie - Lukson

Post autor: lokyt » 20 sty 2012, o 17:45

Ja nic nie mam do Twojej opinii. Lukson moze byc najlepszym graczem na planecie ale jezeli nie potrafi sie zachowc jak nalezy(za co byl ban/y ;) ) to nie sadze aby mial szanse.
To jest tylko moja opinia ktora sie i tak nie liczy bo nie jestem czlonkiem.
Pozdro

needpvp
Posty: 24
Rejestracja: 4 sty 2012, o 15:50
Lokalizacja: Nysa

Re: Podanie - Lukson

Post autor: needpvp » 20 sty 2012, o 18:00

jak dla mnie to to dobry gracz i kultura też u niego dobra (raczej nie pamiętam takowej sytuacji gdzie by na kogoś wyklinał :I )
tak czy owak trzymam kciuki :D

<MIHAU>T*H*C*
Posty: 109
Rejestracja: 6 lip 2010, o 19:03

Re: Podanie - Lukson

Post autor: <MIHAU>T*H*C* » 20 sty 2012, o 18:19

Tak jak powiedział lokyt - nasze zdanie się tu nie liczy, więc nie spamujcie. I to czy trzymacie kciuki zostawcie dla siebie. Tyle w temacie. Elo

ovned11
Posty: 207
Rejestracja: 25 lip 2010, o 01:28

Re: Podanie - Lukson

Post autor: ovned11 » 20 sty 2012, o 18:35

a jak dla mnie to my szukamy ludzi ktorzy maja doswiadczenie w czyms wiecej niz public hero. szukamy ludzi ze 2-3 letnim stazem, ktorzy ogarniaja przynajmniej cb...

Lukson
Posty: 24
Rejestracja: 4 sty 2012, o 12:03

Re: Podanie - Lukson

Post autor: Lukson » 21 sty 2012, o 15:12

[quote="ovned11"...ktorzy ogarniaja przynajmniej cb...[/quote]

Miałem kiedyś CB w samochodzie więc ogarniam :D

A tak na serio to miałem okazję pograć trochę na ESL ze znajomymi a skoro CB to odpowiednik ESL to żaden problem to ogarnąć.
Jeśli chodzi o inne tryby gry też nie ma problemu. Jak mam kogoś młucić na pseudo CS'ie (pr0mod), to z chęcią będę to robił.

Co do kultury jak wspomniał Lokyt i Mihau... każdy się potrafi zdenerwować jak jakiś debil (bo według mnie każdy kto nie umie czytać, szczególnie ze zrozumieniem jest debilem), biega po mapie z GL, stawia Clay, albo kampi.
Rozumie, że może nie zwrócić uwagi jak się napisze mu raz, nawet jak się napisze 2 razy. Ale bez przesady. Jeśli 5 osób (najczęściej różnych) pisze mu, że coś jest nie dozwolone a on po czasie odpisuje, że jest nigdzie napisane (wyświetla się na czerwono) to jak tu takie go .... nie wyzwać!?
Najbardziej jednak nerwy mi puszczają jak gra jakiś zjeb z cheatami. Mało tego jeszcze pisze, że nic nie ma. Szkoda, że takiemu nie da się przez neta w ryj przyp******ić. Łeb bym takiemu o monitor rozbił. Dlatego jestem taki nie kulturalny wobec nich.
Najbardziej jednak działa na mnie obrażanie/wyzywanie rodziców.
Wtedy chętnie takiemu bym palce połamał i wbił zaostrzone patyczki pod paznokcie. Lepsze rozwiązanie niż ban :D

Niemniej chętnie mogę pograć na czymś innym niż TDM.

Fredjii
Administrator
Posty: 285
Rejestracja: 5 lut 2010, o 22:04

Re: Podanie - Lukson

Post autor: Fredjii » 22 sty 2012, o 15:29

Trochę brutalne, ale może byłoby skuteczne. Decyzja i sprawdzenie chętnych nie leży tez w mojej gestii. Ale mogę Ci powiedzieć Lukson, że moim zdaniem szanse masz małe głównie ze względu na kulturę, ale i nie tylko.

Napisałeś, że jak ktoś biega z cheatami to wyzywasz gościa. Pytanie, czy umiesz dobrze to stwierdzić. Nie jest to sztuka łatwa w dobie skanów, szczęścia i ogólnego usposobienia ludzi. Natomiast wiem, że temu zadaniu nie podołałeś. Pamiętam jak dostałeś bana na tydzień właśnie za wyzywanie od cheatów byłego już członka YEN: Pedobeara. Dostałeś wtedy bana za brak kultury, bo Pedobear grał pod innym nickiem.

Ale jak już pisałem: ja się wypowiadam co najwyżej w drugim etapie rekrutacji. Najpierw musi Cię zaakceptować pewna grupa osób testujących. Wszystkich nie przytoczę, ale wśród nich jest wypowiadający się w tym temacie `'oVned.

Zablokowany