ban za nic szczerze...

Tutaj możesz odwołać się od niesłusznego Twoim zdaniem bana.
Stoprocent
Posty: 13
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 15:54

ban za nic szczerze...

Post autor: Stoprocent » 15 kwie 2012, o 14:02

Witam wszystkich ... jest sprawa typu takiego iż dostałem bana bez podstawnie .. tzn podstawą jest to że niby mam wh... gram dośc dlugo na YEN#1 i wiele osób tam poznałem i nigdy nie narzekali na nic bardzo dobrze mi się z nimi współpracowało jak i grało ... jeżeli ktoś uważa że dostałem go słusznie nie chcę się tłumaczyc bo wiem ze jestem nie winny mój nick " Donsto "

Proszę o to by zlikwidowano mi bana gdyż naprawdę jestem nie winny a serwer jest naprawdę świety i ma wielu świetnych graczy ...

Proszę o szybką odpowiedź dotycząca mego postu

Dziekuję pozdrawiam ; Donsto ;)

Awatar użytkownika
Maciej89
Administrator
Posty: 427
Rejestracja: 4 lut 2010, o 23:49

Re: ban za nic szczerze...

Post autor: Maciej89 » 15 kwie 2012, o 14:53

No to czekamy aż się Motivator wypowie w temacie.

Stoprocent
Posty: 13
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 15:54

Re: ban za nic szczerze...

Post autor: Stoprocent » 15 kwie 2012, o 15:04

to czekamy... oby jak najszybciej odpowiedział bo niestety nie chcę się tłumaczyc bo winny nie jestem chce dalej grac na tym serwerze i chce dosta szansę bo naprawde zadnego haka nie mialem ...

Awatar użytkownika
The Motivator
Posty: 69
Rejestracja: 5 lut 2010, o 21:49

Re: ban za nic szczerze...

Post autor: The Motivator » 15 kwie 2012, o 15:41

znow ja? heh ok
perfidnie waliles po scianach potwierdze to nie tylko ja ale i Dante ktory razem ze mna ogladal Twoje wyczyny
dziekuje

Stoprocent
Posty: 13
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 15:54

Re: ban za nic szczerze...

Post autor: Stoprocent » 15 kwie 2012, o 15:51

Po 1 ... jeżeli chcesz prosze bardzo .. ja ci to moge uzasadnic.. bo naprawde jestem nie winny !!...

jezeli widzisz bron wystającą zza sciany lub ruch jaki kolwiek dziwne ze nie strzelisz widocznie inny jesteś ... mogles przeskaowac lub mnie nagrac bo w tym momencie nie ma podstaw na to zebys mnie banował ;)... dajcie mi ostatnia szansę ...

Awatar użytkownika
Dante
Posty: 174
Rejestracja: 5 sty 2011, o 14:45

Re: ban za nic szczerze...

Post autor: Dante » 15 kwie 2012, o 15:56

Końcówka Chinatown to strzelanie po budynkach gdzie nikogo nie widać...a za po chwili ktoś wychodzi zza rogu...Backlot...strzelanie przez mur w dziurę obok blaszaków leżąc na ziemi ...gdzie po 1) nie mieliście UAV a po 2) strzelałeś tylko wtedy jak ktoś tam właśnie się położył....

Merci & Ou Revoir!

P.S. Motiv...nie wiem co oni wszyscy tak idą w zaparte :D

Stoprocent
Posty: 13
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 15:54

Re: ban za nic szczerze...

Post autor: Stoprocent » 15 kwie 2012, o 16:03

hmm a wiesz że to całkiem jest ciekawe co do mnie rozmawiasz :)... jestem pod wielkim wrażeniem twojej wypowiedzi.... ;)... jakoś nigdy nikt nie narzekał .. heh... naprawdę nie mam żadnego WH ... ojj ludzie ... nie wiem jak wam to wytlumaczyc stawiacie zabardzo sprawę jasno kiedy wam prawdę mówię !!...

Jest Możliwośc Ostatniej Szansy ?...

Awatar użytkownika
The Motivator
Posty: 69
Rejestracja: 5 lut 2010, o 21:49

Re: ban za nic szczerze...

Post autor: The Motivator » 15 kwie 2012, o 16:15

jak nie mam podstaw???
Widzialem Twoje wyczny, dobra rozumiem mozesz to kwestionowac, ale...
Nie tylko ja to widzialem wiec nie mozesz mi zarzucic ze sie pomylilem czy cos takiego
Dziekuje dobranoc

Fredjii
Administrator
Posty: 285
Rejestracja: 5 lut 2010, o 22:04

Re: ban za nic szczerze...

Post autor: Fredjii » 15 kwie 2012, o 16:29

Ty to motiv masz pecha.

@Stoprocent
Rzadko zdarza się, by ktoś dostał bana na podstawie jednej opinii. Często nawet jak ktoś perfidnie się wspomaga to zasięga minimum jeszcze jednej opinii. Tutaj też tak mamy. Dwóch, jakby nie patrzeć, dobrych adminów uważa, że coś miałeś. Czyli są dwie możliwości:
1. (Bardziej prawdopodobna) kręcisz. Mieliśmy już mnóstwo przypadków, gdzie ludzie, którzy coś mieli próbowali się wykręcić.
2. (Mniej prawdopodobne) Mamy pomyłkę dwóch adminów.

Ja obserwuję tylko rozwój wypadków, bo mnie nie było przy tym. Co do, próby obrony. Samo zdanie: "Jestem niewinny" nie wystarczy. Jeśli nie masz oryginalnej gry, to wystarczy zmienić klucz. Chyba, że masz stale IP to czekasz miesiąc. Zawsze możesz też w jakiś sposób swoją niewinność udowodnić.

Stoprocent
Posty: 13
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 15:54

Re: ban za nic szczerze...

Post autor: Stoprocent » 15 kwie 2012, o 16:34

hmm wiesz niestety ja ci nic nie narzucam ... tylko po prostu wiem jak jest nie mam zadnego jeba * ego wh ! zrozum to !... człowieku ... ;/ chce pograc jak wszyscy to nie bo musiales banowac ! kto widzial ? powiedz mi kto !? ... 2 osoby TY I DANTE?.. jeezu fest chlopie ...;/ naprawde nie mialem zadnego wh to ty musisz swoje komentarze wporwadzac ze widziales...

moze powiedz w prost... ze co zabilem ci i co ?... staty ci zepsulem ?...
a moze nie chcesz zebym gral na serwerze ?... :] twoje zachowanie jest idiotyczne ...
jezeli ci mowie nie mialem nic ... widziales jak cie zabilem zza sciany czy lezalem czy cos nagle strzelilem nie raz zdarzyło się ze zabilem przez przypadek itd... ludzie tez strzelaja po scianach i zabijaja ale nie akurat DONSTO sie kur*a załapał i chu*j człowieku !...

i do Fredjii : staram się uzasadnic wiec mówię
stałem strzeliłem widziałem go zza sciany strzelalem w sciane bo co w kawałeczek broni wystającej mam strzelac ?...


Dajcie mi ostatnią szansę a zobaczycie ze bylo warto i was nie kłamię ...

ODPOWIEDZ