tymczasowy ban

Tutaj możesz odwołać się od niesłusznego Twoim zdaniem bana.
Djagun
Posty: 6
Rejestracja: 3 mar 2012, o 14:25

tymczasowy ban

Post autor: Djagun » 3 mar 2012, o 14:35

Witam,

Dostałem tymczasowego bana za campe na district. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to że nie kampiłem . . Na prawdę lubię wasz serwer, ale czasami to jest denerwujące kiedy dostajesz bana z nic.

<MIHAU>T*H*C*
Posty: 109
Rejestracja: 6 lip 2010, o 19:03

Re: tymczasowy ban

Post autor: <MIHAU>T*H*C* » 3 mar 2012, o 16:39

Z naszych obserwacji wynika co innego.

Djagun
Posty: 6
Rejestracja: 3 mar 2012, o 14:25

Re: tymczasowy ban

Post autor: Djagun » 3 mar 2012, o 18:13

Naszych czyli czyich ? A zresztą nie rozumiem. Za każdym razem staram się przestrzegać regulaminu i grać normalnie, czyli ani nie zatrzymywać się za często, ani nie szarżować za bardzo. Niestety za każdym razem potraficie się do mnie o coś przy pitolić . . . Jest mnóstwo innych graczy mniej zżytych z zasadami, a wy nie reagujecie tak jak w moim przypadku (bezpodstawnie swoją drogą). Mam więc pytanie, mianowicie: jak mam grać abyście się ode mnie po prostu odczepili ? Szarżować do przodu cały czas i dawać się wam zabijać tak o, dla jaj ?

<MIHAU>T*H*C*
Posty: 109
Rejestracja: 6 lip 2010, o 19:03

Re: tymczasowy ban

Post autor: <MIHAU>T*H*C* » 3 mar 2012, o 20:17

Za campe zbanował Cie Fredjii, a sam wyrzucałem Cie za kampienie kilkakrotnie. Tak samo ZaG. Sam widzisz, że coś jest nie tak. Dlatego zadajmy sobie pytanie czy aby na pewno Twoja gra jest taka jak twierdzisz. Wiem, że czasami trudno jest sie ruszyć, gdy wychylając głowe zza murku od razu dostaje sie kulke. Też mam czasami ten problem.

Rada dla Ciebie: pooglądaj na widzu trochę bardziej doświadczonych graczy, jakiegoś klanowicza, lub kogoś kogo uważasz za jednego z lepszych zawodników na YEN#1. Zwróć uwagę na to jak grają, gdzie biegają i co robią w momentach gdy są ostrzeliwani z każdej strony. Może to pomoże Ci w zmienieniu czegoś w swojej grze, tak aby nie było już więcej zastrzeżeń :) Pozdrawiam

Djagun
Posty: 6
Rejestracja: 3 mar 2012, o 14:25

Re: tymczasowy ban

Post autor: Djagun » 3 mar 2012, o 22:30

Z tego co pamiętam za campienie zostałem wyrzucony góra raz nie więcej (jeśli się mylę to mnie popraw bo pamięć jest zawodna). Innym razem dostałem tylko ostrzeżenie. I moja gra naprawdę nie wygląda tak jak sobie wyobrażasz. Myślę, że po prostu spektujecie mnie w nieodpowiednich momentach, czyli kiedy się zatrzymam i tak to się kończy ;)

Fredjii
Administrator
Posty: 285
Rejestracja: 5 lut 2010, o 22:04

Re: tymczasowy ban

Post autor: Fredjii » 4 mar 2012, o 08:13

Zgadza się, że to ja Cię wywaliłem, jednak z polecenia DareQ**'a który wtedy grał. Więc, to była jego decyzja.

Djagun
Posty: 6
Rejestracja: 3 mar 2012, o 14:25

Re: tymczasowy ban

Post autor: Djagun » 4 mar 2012, o 12:02

Tym bardziej nie rozumiem bana, bo podczas tamtego meczu na 150% nie kampiłem . .

Fredjii
Administrator
Posty: 285
Rejestracja: 5 lut 2010, o 22:04

Re: tymczasowy ban

Post autor: Fredjii » 4 mar 2012, o 12:20

Czekamy więc, na odpowiedź Darka.

Awatar użytkownika
DareQ**
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2010, o 22:20

Re: tymczasowy ban

Post autor: DareQ** » 4 mar 2012, o 14:29

Cóż polecenie takie wydałem ponieważ podczas spektowania oraz gry przyłapałem Cię na campieniu w tym samym miejscu. Dostałeś nawet ostrzeżenie ode mnie. Wiem że w ferworze walki czasem można nie zauważyć że Admin coś pisze niemniej jednak Kiedy pojawia się mój nick w konsoli to sprawdzam o co chodzi. Ban już pewnie wygasł więc uważam iż dalsze drążenie tematu jest bezsensowne. A co do porad na temat gry już inni się wypowiedzieli i nie ma sensu powtarzać tego raz jeszcze.

Djagun
Posty: 6
Rejestracja: 3 mar 2012, o 14:25

Re: tymczasowy ban

Post autor: Djagun » 4 mar 2012, o 16:20

Bana przeżyję zwłaszcza że tymczasowy, ale chodzi mi o sam fakt bo według mnie zostałem zbanowany bezpodstawnie. Być może z Twojej perspektywy wyglądało to inaczej. Chciałbym jeszcze dodać, że mój brat który wtedy siedział obok mnie sam się zdziwił tym banem, jednakże jak to się mówi "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia." ;)

ODPOWIEDZ