Ciągle mnie wyrzuca

Jeśli po przeczytaniu poradnika na naszej stronie nadal masz problem, to tutaj możesz szukać pomocy
djjachu
Posty: 2
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 20:01

Ciągle mnie wyrzuca

Post autor: djjachu » 30 sie 2010, o 10:59

Witam mam następujący problem z PB. Kiedyś działał a teraz jakoś nie chce. Postępuje zgodnie z instrukcją na stronie yen czyli:
1. Instalacja usług PB.
1. Aktualizacja plików PB w grze.
Pobrałem te dwa pliki. Skopiowałem je do katalogu z grą, próbowałem również do katalogu z pb, niby pb instaluje się normalnie wszystko na zielono, komunikat withaut error, potem robię 2. krok i jak pobiera aktualizację gry cod4 to w połowie łądowania paska znika ale wyskakuje komunikat ze zaktualizowano. Wchodze do gry i cały czas na dole ukazują mi sie czerwone napisy warning coś tm for minutes 0, i za jakiś czas mnie wyrzuca i wywala komunikat:

"Serwer odłączony - ...... PunkBuster kicked player '......' (for ) minutes) .. Cvar cg_hudDamagelconHeight = 0"

Jakiś koleś na serwie kazał mi wpisać w konsole /r_lodscalerigid 1 ale to też nie pomaga. Z góry dzięki za pomoc.

Awatar użytkownika
Ramirez
Posty: 10
Rejestracja: 4 cze 2010, o 16:43
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Ciągle mnie wyrzuca

Post autor: Ramirez » 30 sie 2010, o 11:20


djjachu
Posty: 2
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 20:01

Re: Ciągle mnie wyrzuca

Post autor: djjachu » 30 sie 2010, o 11:39

Rzeczywiście pomogło miałem ten sam komunikat, i jeszcze inny ale na jak zrobiłem na wzór pierwszego drugi to zniknęły warningi i już nie wyrzuca z gry. Dzięki wielki. Temat można usunąć.

ODPOWIEDZ