Theatre of Dreams - czyli następna przygoda z WoW-em :)

Awatar użytkownika
burakishow
Posty: 74
Rejestracja: 15 sty 2011, o 23:24

Theatre of Dreams - czyli następna przygoda z WoW-em :)

Post autor: burakishow » 7 sty 2016, o 06:44

Witam uprzejmie wysoką i nieomylną izbę.
Z nudów pomyślałem sobie - skoro nie mam w co grać, to może znajdę serwer do WoWa, namówię was i znów zasmakujemy tego dobrego chleba?

http://www.theatreofdreams.eu/en/promo


Jak znalazł, mamy dużo czasu na przygotowania.
Co do serwera - każdy z was doskonale zna. Pomimo problemów z popularnością, co często było tematem naszych rozmów, serwer nadal działa. Powodem spadku popularności były problemy z stabilnością jak i jakością maszyny na której stał serwer (wysokie pingi, disconnecty itd.).
Serwer ma teraz nową administrację, która swą ambicją chce przywrócić świetność ToDa i sprawić, że będzie on najlepszym polskim serwerem World of Warcraft, więc myślę, że wszystko będzie w jak najlepszym porządku i ten kryzys się nie powtórzy.
A teraz najważniejsze - popularność. Ekipa z ToDa twierdzi, że bardzo wielu ludzi czeka na start tego realmu, spodziewają się przynajmniej 500 ludzi online na starcie, ale wiadomo, że może być tego więcej, jak i mniej, ale tą markę znają praktycznie wszyscy.
I co powiecie?

Human Rogue - Brazzarah melduje się.
Gildia Gentleman Boners.

Awatar użytkownika
myster
Posty: 40
Rejestracja: 1 cze 2010, o 16:07

Re: Theatre of Dreams - czyli następna przygoda z WoW-em :)

Post autor: myster » 7 sty 2016, o 08:37

A więc,
przez cały czas byłem nastawiony na Black Desert jeżeli chodzi o grę mmo, aczkolwiek jak będzie fajna ekipa (nie tylko kurwa ja burak i mosir, bo to za mało i nie chce mi się w tylu) to mogę grać bo jak wiadomo WoWa lubię, boli mnie trochę to że to będzie serwer 1x ale jak już wcześniej pisałem jak będzie fajna ekipa to przeboleję.
PS: Tylko jak będziecie robić konta to nie popełnijcie tego błędu co Blaski bo jak wiadomo jestem hakerem.

Awatar użytkownika
myster
Posty: 40
Rejestracja: 1 cze 2010, o 16:07

Re: Theatre of Dreams - czyli następna przygoda z WoW-em :)

Post autor: myster » 7 sty 2016, o 08:38

I jeżdżę rowerem.

ovned11
Posty: 207
Rejestracja: 25 lip 2010, o 01:28

Re: Theatre of Dreams - czyli następna przygoda z WoW-em :)

Post autor: ovned11 » 7 sty 2016, o 09:41

To moze dla czegos nowego pogram huntere? :). A tak serio to nie chce mi sie. Wole aoe 2 w ktorym kazda rozgrywka jest jednak inna (imo)

Fredjii
Administrator
Posty: 285
Rejestracja: 5 lut 2010, o 22:04

Re: Theatre of Dreams - czyli następna przygoda z WoW-em :)

Post autor: Fredjii » 7 sty 2016, o 09:50

Dzień Dobry,

Który to raz ten kotlet jest odgrzewany?

Niemniej jednak w WoW'a graliśmy długo. Data otwarcia jest też bardzo niefortunna. Jednego dnia WoW, a następnego już nikt nie będzie grać, bo każdy będzie spędzać czas ze swoją drugą połówką (niektórzy z 0,7).

W związku z tym, że teraz dużo osób pracuje ciężko będzie zebrać chętnych, jak również dopracować możliwości wspólnego grania. Prawdopodobnie pozostaną tylko weekendy.

@Myster
Co to znaczy dużo osób? 5, żeby robić dungeony? Czy więcej, żeby nawet raidy 10-man spróbować?

Poza tym, jak Ci się nudzi to mam inną propozycję. Posiadamy nowy serwer CS:GO. Weź się za jego rozkręcanie, a potem pokaż noobom kto tu rządzi.

Ostatnia sprawa: nigdy nie mogliśmy dojść do consensusu po której stronie grać. Ty już się zadeklarowałeś, że grasz humanem, czyli strona ally. Myślę, że znajdą się tacy co by woleli hordę. Ja należę do tych, którym to zwisa, bo i tak nie wiem kim i czym miałbym grać.

Jeszcze się mosir dopisał jak pisałem posta. Jak widzę, mało komu chce się wracać. AoE 2 ma jedną zaletę względem WoWa: nie trzeba lvlować.
@ovned11 Jednak Cię okłamałem. Maciej coś mówił, że jeszcze wczoraj na serwrze YENu było AoE do pobrania.

Awatar użytkownika
myster
Posty: 40
Rejestracja: 1 cze 2010, o 16:07

Re: Theatre of Dreams - czyli następna przygoda z WoW-em :)

Post autor: myster » 7 sty 2016, o 10:21

W sumie po dłuższym zastanowieniu Fred ma rację. Ja raczej zostane przy Wiedzminie 3 i naszym CS, w końcu nie po to sie zrzucalem i nie po to Haruhi z Maciejem siedzieli tyle nad tym serwerem (pluginy itd.) zeby teraz stał pusty.

A co do pytania Freda to, więcej osób to znaczy chociaż 5. Wybacz Fredzimierzu, źle się wyraziłem.

Fredjii
Administrator
Posty: 285
Rejestracja: 5 lut 2010, o 22:04

Re: Theatre of Dreams - czyli następna przygoda z WoW-em :)

Post autor: Fredjii » 7 sty 2016, o 10:24

Ależ wybaczam.

I widzę, że tak z innej beczki, też masz dużo roboty :).

ovned11
Posty: 207
Rejestracja: 25 lip 2010, o 01:28

Re: Theatre of Dreams - czyli następna przygoda z WoW-em :)

Post autor: ovned11 » 7 sty 2016, o 10:31

Fred ty usunales? + zgodze sie na wow jak radek sam przeczyta post

Fredjii
Administrator
Posty: 285
Rejestracja: 5 lut 2010, o 22:04

Re: Theatre of Dreams - czyli następna przygoda z WoW-em :)

Post autor: Fredjii » 7 sty 2016, o 10:40

@ovned11
Tak, ja usunąłem.

Wracając do tematu, podejrzewam, że do lutego to się zmieni zdanie 53 razy.

Aeraloth
Posty: 22
Rejestracja: 13 wrz 2015, o 18:26

Re: Theatre of Dreams - czyli następna przygoda z WoW-em :)

Post autor: Aeraloth » 7 sty 2016, o 10:56

Jak można grać w WoW to ja nie wie

ODPOWIEDZ