Niesłuszny ban od DareQ** dla joka brat

Wszystkie sprawy dotyczące serwera #1
benzedrin
Posty: 5
Rejestracja: 26 sty 2012, o 16:05

Niesłuszny ban od DareQ** dla joka brat

Post autor: benzedrin » 26 kwie 2012, o 13:18

Witam serdecznie, jestem graczem który ostatnio gra jako: joka brat i pisze z zażaleniem do reszty adminów, ponieważ jeden (DareQ**), którego wkurzyłem 'brakiem kultury' dał mi perm bana za to, że wyzywałem jednego gracza od: 'wh nobów', 'co za pojeb', itd... Zazwyczaj nie wchodzę w dyskusje, ale gdy idzie mi gra bardzo dobrze i nagle ktoś kto świeżo wszedł kilkukrotnie ewidentnie widzie gdzie jestem, raz nawet zaszedłem go celującego ze snipa do kogoś przez ścianę, można wyjść z równowagi. Bardzo dziwna sytuacja, bo dostałem upomnienie, na które kulturalnie odpisałem, że radził bym mieć oczy szeroko otwarte na gracza który mi podpada (np. 3 krotnie zza ściany hed), a nie tylko mnie straszy, że dostane bana jak nie przestane pisać 'kurwa', po czym, po tej wypowiedzi dostałem bana.... Bez sensu, nie będę pisał wulgaryzmów, gdy nikt nie będzie mnie do tego zmuszał swoim zachowaniem, dlatego proszę o cofnięcie zbanowania.

<MIHAU>T*H*C*
Posty: 109
Rejestracja: 6 lip 2010, o 19:03

Re: Niesłuszny ban od DareQ** dla joka brat

Post autor: <MIHAU>T*H*C* » 26 kwie 2012, o 14:35

To czy ban jest niesłuszny osądzimy my.
Punkt 7. regulaminu serwera mówi wyraźnie, że za brak kultury (czyt. przekleństwa, wyzwiska, cwaniakowanie) można otrzymać kick, temp ban a nawet bana pernamentnego. Ty najwyraźniej zasłużyłeś na najwyższy wymiar kary.
A jeśli chodzi o tą sytuację... są skuteczniejsze sposoby na pozbycie się cheata z serwera niż wyzywanie. W internecie słowami nic nie zdziałasz. Jeżeli na serwerze jest admin wystarczy napisać, żeby zwrócił na kogoś uwagę. Administrator po to właśnie jest i doskonale wie co ma robić. W razie nieobecności admina jest też kanał TeamSpeak na którym prawie cały czas ktoś siedzi i można śmiało zawiadomić o zaistniałej sytuacji. Miej też na uwadze to, że możesz się mylić. Ja niejednokrotnie byłem nazywany cheaterem (DareQ nie komentuj :D) wyzywany itd. przez takie zachowanie sypią się bany, a później płacz na forum.
Bana można skrócić do np. tygodnia, ale o tym po wypowiedzi DareQ'a zadecyduje Maciej.
Tyle ode mnie, dziękuje dobranoc.

benzedrin
Posty: 5
Rejestracja: 26 sty 2012, o 16:05

Re: Niesłuszny ban od DareQ** dla joka brat

Post autor: benzedrin » 26 kwie 2012, o 14:58

Ok miło by było, w każdym razie dalej będe sie spierał że perm był całkowicie nie słuszny, ok masz racje, ban na tydzien dobra kara za wulgaryzmy i w sumie brak sensu w tym co pisałem (bo jak napisałeś słowa w necie to jest nic). Szczerze mówiąc, gdybym wiedzial że jest admin to bym go pieknie poprosił o to by spojrzał na gracza, jednak admin byl podpisany jakims innym nikiem wiec jedyne co moglem zrobic nie wychodzac z gry to dac ujścia emocjom - bluzgi. Z mojej strony przepraszam, z waszej mam nadzieje na bana na tydzień, dwa, ale nie na perma. Dzięki.

ovned11
Posty: 207
Rejestracja: 25 lip 2010, o 01:28

Re: Niesłuszny ban od DareQ** dla joka brat

Post autor: ovned11 » 26 kwie 2012, o 16:05

"...mam nadzieje na bana na tydzień, dwa..."

Awatar użytkownika
DareQ**
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2010, o 22:20

Re: Niesłuszny ban od DareQ** dla joka brat

Post autor: DareQ** » 26 kwie 2012, o 17:58

Po 1 chyba nie jest trudno, że jeśli jakiś gracz pisze do Ciebie żebyś zaczął się zachowywać właściwie to może być admin, zwłaszcza po zagrożeniu banem za złe zachowanie. Po 2 nie chodziło tu tylko o bluzgi na innego gracza lecz również o sposób rozmowy ze mną. Wbrew temu co tutaj napisałeś to niewiele było w tym grzecznego zachowania pominę już branie pod uwagę tego co pisze admin. Na serwerze w tym czasie był jeszcze jeden admin z którym zamieniłem parę zdań przed podjęciem jakiekolwiek decyzji.
Jeśli masz problem z opanowaniem swoich emocji to proponuje nie grać w stresujące gry bo jeszcze nie raz możesz trafić na kogoś kto rzeczywiście gra na wspomagaczach bądź jest zdecydowanie lepszy od Ciebie. I uwierz mi, że takim zachowaniem nie tylko na naszym serwerze zarobiłbyś bana. Jeśli już Maciej skróci tego bana to myślę że min. miesiąc powinien Ci wystarczyć na opanowanie emocji.

p.s. A co do tego czy mnie wkurzyłeś czy nie to nie ma to nic do rzeczy. Regulamin obowiązuje wszystkich, nawet adminów.


p.s. MIHAU WH! - mogłeś nie przypominać :D

Awatar użytkownika
Maciej89
Administrator
Posty: 427
Rejestracja: 4 lut 2010, o 23:49

Re: Niesłuszny ban od DareQ** dla joka brat

Post autor: Maciej89 » 26 kwie 2012, o 18:02

Mogę powiedzieć tylko tyle, że jest szansa na skrócenie.

Temat na ile skrócić muszę przedyskutować z adminami którzy byli obecni na serwerze a chwilowo ucze się na jutrzejsze koło z języków formalnych :(

benzedrin
Posty: 5
Rejestracja: 26 sty 2012, o 16:05

Re: Niesłuszny ban od DareQ** dla joka brat

Post autor: benzedrin » 1 maja 2012, o 20:40

Dzięki za podjęcie takiej decyzji! Pozdrawiam

ODPOWIEDZ